• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DJ AmmAre0n

http://www.gss-sarajevo.com/

vip-jahorina


DJ AmmAre0n

nego ima li rijeci o prevozu za Jahu ove zime?? koga god pitam svi sute ,tako se obratim i ZOI '84 i oni se usute... :) HVALA
http://www.gss-sarajevo.com/

vip-jahorina

nista novo. Od Lulkavice, tj. Dobrinje (koji on broj bijase? 5?) ide ujutro za Jahorinu. I sa Pala.
Debili razlicitih vrsta nisu u stanju da se dogovore oko jednog busa iz Sarajeva ispred muzeja, kao sto je uviejk bio  austin:(

DJ AmmAre0n

Quote from: vip-jahorina on 04 October, 2010, 23:32:53
nista novo. Od Lulkavice, tj. Dobrinje (koji on broj bijase? 5?) ide ujutro za Jahorinu. I sa Pala.
Debili razlicitih vrsta nisu u stanju da se dogovore oko jednog busa iz Sarajeva ispred muzeja, kao sto je uviejk bio  austin:(
hehe ali karta udara po dzepu pogotovo sad kad nas je kriza slomila :)   umanjiti cijenu kartih i i raja bi dolazila u vecem broju :) ovako ni mjesecna karta ne vazi hahaha
http://www.gss-sarajevo.com/

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 04 October, 2010, 23:32:53
nista novo. Od Lulkavice, tj. Dobrinje (koji on broj bijase? 5?) ide ujutro za Jahorinu. I sa Pala.
Debili razlicitih vrsta nisu u stanju da se dogovore oko jednog busa iz Sarajeva ispred muzeja, kao sto je uviejk bio  austin:(

dogovorice se kad im bude u interesu  >:( >:( >:(

DJ AmmAre0n

Quote from: BOJAN-BG on 04 October, 2010, 23:37:10
Quote from: vip-jahorina on 04 October, 2010, 23:32:53
nista novo. Od Lulkavice, tj. Dobrinje (koji on broj bijase? 5?) ide ujutro za Jahorinu. I sa Pala.
Debili razlicitih vrsta nisu u stanju da se dogovore oko jednog busa iz Sarajeva ispred muzeja, kao sto je uviejk bio  austin:(

dogovorice se kad im bude u interesu  >:( >:( >:(
a mozda otvore oci sad kad padne prvenac :)
http://www.gss-sarajevo.com/

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 04 October, 2010, 23:37:10
Quote from: vip-jahorina on 04 October, 2010, 23:32:53
nista novo. Od Lulkavice, tj. Dobrinje (koji on broj bijase? 5?) ide ujutro za Jahorinu. I sa Pala.
Debili razlicitih vrsta nisu u stanju da se dogovore oko jednog busa iz Sarajeva ispred muzeja, kao sto je uviejk bio  austin:(

dogovorice se kad im bude u interesu  >:( >:( >:(
sve si rekao sa ovim, oni i rade samo stvari koje su u njihovom interesu, ali i to je nesto do sada se nije radilo nista.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


vip-jahorina

Par novina sa terena:
Oko 70% iskopa je zavrseno, instalacije (cijevi) za vodu, zrak su postavili, dok struju jos nisu u potpunosti izvukli. Postojeca akumulacija se nece Betonirati (nego upravo onako praviti kako je u Jahorinskom Blogu objavljeno) nego sa principom folija povecati na 5.000 m3.
Znaci jos oko 700m iskopa imaju, sto bi trebali u narednih par dana zavrsiti.

Po procjenama radnika i nadzora sa kojim sam popricao, za ocekivati je samo ako nas vrijeme jos malo posluzi da imamo sve spremno za ovu sezonu. Veoma su svi zadovoljni dinamikom gradnje  i onim sto je do sada dovrseno. Danas je prilicno kisno na Jahorini, sto i sami mozete na kameri 3 vidjeti, nekakva je gadna magla tako da se djelimicno od Satora ka gore nista ne vidi.

BOJAN-BG

bravo za vipa,svidjaju mi se ove informacije sa lica mesta,pogotovo sad posto sam rezerviso smestaj

vip-jahorina

i ja se nadam boki kao i ti. svi mi naglasvaju da je "vjerovatno, ali ne sigurno" sto mi se svidja. jer ako ne bude, necemo biti bas toliko razocarani, a postoji velika sansa da bude, samo da nas vrijeme posluzi.

DarkoN

po dinamici kojom teku radovi meni izgleda sasvim realno da bude zavrseno. mozda zato sto ja na to subjektivno gledam jer stvarno bih voli da ovo bude gotovo na vrijeme i da ne bude problema kao sa sestosjedima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ma nek zapada sneg pa nek zavrsavaju sledece godine

skiDeki

Boki da nema problema sa snegom o topovima ne bi ni razmisljalji.... ako ipak ne astignu da ih zavrse, nek nam zima bude hladna i sa puno snega s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...