• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

moramo odmah poceti sa tarlahanjem pa necemo imati problema sa snijegom kada dodje zima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera


vip-jahorina

Evo par novih slika sa stanjem gradnje sistema za osnjezavanje. Moram napomenuti da je bila jaka magla, a i dobri aparat nije bio pri ruci, pa tek slike osrednje vriejdnosti:

Kod Ogorijelice par strucnjaka koji pametuju kako se treba nesto izvesti  8)


Kanal pored ogorijelice 2


Na Praci:


Ovo je srednja staza Prace, malo ispod je akumulacija vode:

BOJAN-BG

vipe ima li radnika na terenu radi li ko sta sem onih sto pametuju na slici

Big_DANE

Pod HITNO da se za sledecu sezonu uradi novi SESTOSJED na PRACI!!!!!! Ovo je tuzno sto vidim!!! Taman da ove godine istestiraju lepo ovaj sistem za osnezavanje i da sledece godine montiraju novu zicaru!!!

Sad gledam i pade mi na pamet SKI PARK na ovoj lokaciji....kao i novu stazu!!!! >>>>


skiDeki

Dane, mislim da je to putanja dvoseda na Praci!

Vip, hvala za slike!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

to je putanja 2sjeda i tu ce biti 6sjed za narednu sezonu.
a ski park, ce biti kad tad, samo sto je tu malo lose zbog velike sjece sume! ima i drugih prostora za ski parkove.

Big_DANE

Da da...oslepeo sam od ovog strebanja.... :P

Mislim da ne bi trebalo toliko sume da se posece.. ne verujem da ce oni ionako praviti bog zna kakav ski park.....a mislim da bi bilo bas cool u sumi ispod sestosjeda SKI PARK!!!  :)  :)

vip-jahorina

jos nesto, pocetak staze i zice je 200 metara ispod

Big_DANE

1. Jesam li dobro ucrtao pocetnu stanicu na praci !?
2. Dokle ide zica na praci ...gde je izlazna stanica!!?
3. Kako doci na Pracu sa Ogorjelice 1 ili 2 !? 
4. Ima jos onaj SKI LIFT sto se vidi sa Acine kolibe! Ako mozete tacnu rutu da ucrtate!
5. Da li se mozda razmisljalo ne mogu da se setim da se poveze nekako sa nekim postojecim dvosjedom ili novim trosjedom Praca i vrh JA !?


vip-jahorina

samo zato sto si to ti  :P
1. Nisi ucrtao dobro
2. Ide do Doma Mladosti (100 iznad Acine kolibe)
3. Moras sa Ogor. 1 preci u vrhu na Ogor 2. Onda proci pored Rajskih Vrata (u dnu) i onda starom cestom ispod vikendica do Prace (zelene linije)
4. Lift Zeljo
5. Razmisljalo jest, poskupo, pa za sada nije opcije niti neka potreba. Vecina se ionako ne mogu spustiti niz Rajsku/SSK ili Boze sacuvaj niz Olimp. Spust. (to bi bio nastavak Prace)

Pregeld Praca/Zeljo


Kako sa Ogorijelice do Prace !!!

DarkoN

vip-e ovo crtanje karti ti bas ide od ruke. mogu da zamislim koliko bi trajalo penjanje praca-vrh  :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Dane jel ti stvarno ne znas doci sa ogorjelice na pracu ili je ovo nesto interno za karte ucrtavanje?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Darko je pomenuo penjanje praca- vrh, ja cu spomenti spustanje :o isli smo sa vrha ogorjelice2 do dna prace, Darko, Hare, moj ortak i ja, ali da ne stajemo, nisam, priznajem, mogao izdrzati stao sam na samom dnu prace, gde se spajaju staze jer nisam vise mogao stajati na nogama i svi su stali sem Hareta, naravno >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...