• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

ttk

Sto se tice kamenja i sredjivanja staza i okoline nakon radova... stubovi dvosjeda Ogorjelice 1 jos uvijek stoje i trunu na ledini. Uljepsavaju pejzaz

Big_DANE

Quote from: ttk on 08 October, 2010, 08:38:58
Quote from: DarkoN on 08 October, 2010, 08:34:27
ttk, hvala za slike odlicne su. jos nam samo reci koliko je realno da se radovi zavrse do pocetka sezone?

Meni prilicno "egzoticno" izgleda to sto beton rukom mjesaju i nose u kanticama. Ja pokazujem objektivno stanje. suzdrzavam se da dam prognoze

Hehehehe....jbg ne treba im puno betona....tako da se to radi rucno! Al koliko vidim vec se izlivaju kalupi gde ce biti topovi...hehehe...sad ih smoro mozemo i ucrtati na mapi! :)

vip-jahorina

Quote from: zidoo on 08 October, 2010, 08:21:13
park je trebo biti na trasi jednosjeda na praci, al neda oc. tj mal da, pa malo neda

jesi siguran za to? mozda mozemo malo popricati oko toga? ko je trazio tu lokaciju?

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 08 October, 2010, 13:23:29
Quote from: zidoo on 08 October, 2010, 08:21:13
park je trebo biti na trasi jednosjeda na praci, al neda oc. tj mal da, pa malo neda

jesi siguran za to? mozda mozemo malo popricati oko toga? ko je trazio tu lokaciju?

Misteriozno..... :-\  ima li ko kakav info!?

HeAd

alo ohanite s ovim parkom...cekaj da naprave ove prioritete...snow park snow parkkkk....nidje veze  devil:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

Ma nista od toga Loopjunkie!!!!! NEMA SANSE!! TO JE VELIKI PROJEKAT ZA NJIH!!!!!  3:( 3:(   ne mogu vise da komentarisem i raspravljam oko toga sta bi trebalo da urade OC BLESANI!!!!

vip-jahorina

Polako ljudi, mi ovdje smo pozitivna kritika, i OC je prilicno uradio u zadnjih par godina. Moramo biti svjesnio da se skoro 25 god nije nista ulagalo u Jahorinu.
Sad je krenulo, bice i snowpark kad tad, ali imamo malo precih stvari da odradimo na Jahorini. A tu smo da i dalje non stop pratimo rad i dajemo sugestije i savjete ...

vip-jahorina

Evo jos jedna lijepa novost: radovi idu stvarno dobromdinamikom i za ocekivati je .....  hug:(

Big_DANE

VIP-e ti bas imas strpljena... :P Ali Jahorina nema vremena da se radi jedan projekat GODISNJE!!!!! 
Od aprila do danas .... jedini projekat je bio da vide kako ce, ako uspeju (nadam se svim srcem!!!! ), da postave osnezavanje na jednoj stazi komplet (Praca) 
i jos na par mesta ( ogorjelici 1 i 2 - prelomnice)!?!?
A gde je sredjivanje staza...kad planiraju da ociste kamenje...poseju travu...gde je taj sestosjed na Praci...GDE SU GARAZE ( seti se polako propada garancija! )!?!?

Bezveze mi da ja ovde nesto kenjaz ...gde ovo gde ono.... jeste da se pocelo pomeranje sa mrtve tacke...ali gospodo iz OC-a idete puzevim koracima tj. puzite!!!!
Eno onaj nazovi ''planina'' KOP (ne hejtujem ima koja staza al brezuljak bre :P )....70% staze pokrivene vestackim osnezavanjem - tj. ove godine su 20km staza osnezili - skoro ko cela JA  :o , pravi se tri nove zicare...itd!
Sledece godine 100% osnezavanje planine Kopaonik planiraju!  puf:)

skiDeki

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 08 October, 2010, 23:16:51
VIP-e ti bas imas strpljena... :P Ali Jahorina nema vremena da se radi jedan projekat GODISNJE!!!!! 
Od aprila do danas .... jedini projekat je bio da vide kako ce, ako uspeju (nadam se svim srcem!!!! ), da postave osnezavanje na jednoj stazi komplet (Praca) 
i jos na par mesta ( ogorjelici 1 i 2 - prelomnice)!?!?
A gde je sredjivanje staza...kad planiraju da ociste kamenje...poseju travu...gde je taj sestosjed na Praci...GDE SU GARAZE ( seti se polako propada garancija! )!?!?

Bezveze mi da ja ovde nesto kenjaz ...gde ovo gde ono.... jeste da se pocelo pomeranje sa mrtve tacke...ali gospodo iz OC-a idete puzevim koracima tj. puzite!!!!
Eno onaj nazovi ''planina'' KOP (ne hejtujem ima koja staza al brezuljak bre :P )....70% staze pokrivene vestackim osnezavanjem - tj. ove godine su 20km staza osnezili - skoro ko cela JA  :o , pravi se tri nove zicare...itd!
Sledece godine 100% osnezavanje planine Kopaonik planiraju!  puf:)
Tako je Dane, treba se udrnicki raditi, a ne mic po mic, odose drugi daleko ispred nas, ali se jos ne predajemo.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: HeAd on 08 October, 2010, 18:18:48
alo ohanite s ovim parkom...cekaj da naprave ove prioritete...snow park snow parkkkk....nidje veze  devil:(

HEAD mogu reci samo " hebem te u  (head) hahahahha idi treniraj biatlon  devil:( devil:( devil:( devil:( bit ce parka daj boze (prodaju posjecenu sumu i nabave spravice  ;)) )

HeAd

harison u ekonomiji se to kaze postoje prioriteti,  ali park sigurno nije jedan od njih  (:smijeh:
ja bi licno volio da se uradi park i da svi borderi budu na jednom mjestu kao u kavezu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 09 October, 2010, 09:47:57
harison u ekonomiji se to kaze postoje prioriteti,  ali park sigurno nije jedan od njih  (:smijeh:
ja bi licno volio da se uradi park i da svi borderi budu na jednom mjestu kao u kavezu  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Hare ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: