• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pasity

Samo polako , mene najbolje kad nema mnogo ljudi , i nije dodirnito (4zvezdice hotele,wellnesse.......)
To mi se svida  kada stizem tako da sam nazad iso 15 godina!!!Zao mi sto nisam bio 10 godina pre kod vas.
Zasto je to da idem i u Ljubjanu-Krvave (kada nemate snjaga) al tamo uvjek trazim Jahorinu.
Kod vas ima nesto u zraku , to ne moze nikakvi SLO,A,D planina dat mene.
Ova planina mi je u srcu.Moze ko sto da kaze , ja dolazim , i dobro se osjecam!!!

brera


BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 09 October, 2010, 09:47:57
harison u ekonomiji se to kaze postoje prioriteti,  ali park sigurno nije jedan od njih  (:smijeh:
ja bi licno volio da se uradi park i da svi borderi budu na jednom mjestu kao u kavezu  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

Quote from: loopjunkie on 09 October, 2010, 12:55:40
Mislim da je park vi¹e stvar hvatanja koraka sa razvijenijim centrima zapada, snowboarding je posta pokret otpora (TTR world tour), kultura, naèin ¾ivota. Slièno kao ¹to je skateboarding bija u svoje vrime i u ¹to je prerasta danas. Kao ¹ta i istra¾ivanja ka¾u, godi¹nje imate 5 puta vi¹e novih ''bordera'' nego novih skija¹a, druga je stvar ¹to se na na¹im prostorima takva pojava jo¹ nije pojavaila, èisto iz neinformiranosti i neima¹tine. Finale halfpipe-a u Vancouveru je bilo najgledaniji dogaðaj na Olimpijskim igrama, aloe! Shaun White je u americi ko rock zvijezda. Ja ¾ivim u splitu, daleko od snijega i ¾ica, a da ne govorim parka (najbli¾i na vogelu i kranjskoj gori), ja i par mojih istomi¹ljenika svaku kunu, eur vi¹ka i manjka usmjerimo na ''shredding'' (rijeè otpora prema skiing  devil:( ). Mo¾da smo manjina ovdje, ali vani je to postalo mainstream odavno. Eto...   ;)

Oleeeeeeeeeeeeeeeeee  ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


vip-jahorina


Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Big_DANE

hmmm.....ljudiiiiiiii naljutili ste VIP-a! :P  Svi koji oce da raspravljaju o ovoj temi nek bjazeeeee u tu temu! :)

VIP-e citao sam da opstina Trnovo oce da pregovara sa OC-om da oni prave zicaru ( ski lift ) u Satoru.... i da bi trebalo da oni to prihvate!?

vip-jahorina

OC ne stoji bas sa parama na ti, pa cemo vidjeti. Zvanicno nema jos nista.

HeAd

Izasle su cijene ski passa za italiju i austriju za ovu sezonu...cijene su pravo vesele :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE


HeAd

pa veselo na iole jacim skijalistima je cijena dnevnog ski pasa od 39-43 eura....negdje cak sestodnevni ski pas prelazi 210 eura...
╔♫═  ╔╗ 
╚╗╔╝║║♫═╦╦╦╔╗║♫╝╠═╦╦╗
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═╩♫╩═╝  ╚╝╚═╩═╝
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4