• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: HeAd on 09 October, 2010, 17:56:59
pa veselo na iole jacim skijalistima je cijena dnevnog ski pasa od 39-43 eura....negdje cak sestodnevni ski pas prelazi 210 eura...™

Strasno!  :o  >:(  3:(

Bojan NS


loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

ja ne mogu nikako istovremeno na tri strane skijati!!! te cifre od 300 km staze me zaobilaze, jer u principu, skijam jedan dan po svim stazama (ili dosta njih) dok se ne odlucim na kojoj cu do kraja boravka se iskijati. obicno to bude dvije-tri staze, ne preduge, niti prekratke. znaci, cijena je 210 € zato sto imam umjesto 267 cak 376 km znaci meni jednostavno 100€ vise

Bojan NS


loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


HeAd

skijanje je kocka...sad ko ima srece dobija :)
cinjenica je da talijani prodaju ski pass za dolomite mada mislim da je to vise lafonte fazon jer je nemoguce za 6 dana obici 1000kilometara staza koliko nude i izlizati ski pass do posljednjeg ulozenog eura  (:smijeh:...treba ti bar tri mjeseca :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

ima li kakvih informacija odozgo jesu pri kraju od onih 700 metara sto im je ostalo

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 11 October, 2010, 20:53:53
ima li kakvih informacija odozgo jesu pri kraju od onih 700 metara sto im je ostalo

Da da...mi zaboravili na radove!?!  Uskoro ce mrazevi i kise...pa ce to ici mnogo sporije!!  Nadam se da su pri kraju!

DarkoN

niko sa lica mjesta se ne javlja, kamere ne rade pa ne vidimo ni onaj mali dio radova koje smo mogli pratiti  :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Hoce li zavrsiti to do pocetka sezone? Onako realno?
A i ako ne zavrse, bedak al ajd, samo nek zatrpaju kanale...

Big_DANE

Ma zatrpace minjonce kanale sigurno...svi se nadamo da ce zavrsiti na vreme da bi sledece godine mogli da postavljaju sestosjed i da eventualno postave jos ''topova''!!  :)