• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 11 October, 2010, 23:50:26
Onda super!!!

Pa nadam se da nisu toliko IDIOTI da ostave jarke po sred staza!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

RADI SE PUNOM PAROM....ima jos suhog vremena tako da ocekuje se kraj radova do kraja ovog mjeseca....samo TOPOVI ja mislim jos nisu stigli  ideea:( (transport,carina,ofo-ono...i mnogo toga) samo nek se urade osnove(voda,struje) a ostalo se moze montirati i po kisi i snijegu  :bravo::( :bravo::(

DarkoN

hare ja se iskreno nadam da ce biti tako kako ti kazes. moramo ih bodriti da zavrse sto prije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

mo¾da im je hare mogao pomoæi oko carine  ;D

brera

Quote from: harison on 12 October, 2010, 02:22:14
RADI SE PUNOM PAROM....ima jos suhog vremena tako da ocekuje se kraj radova do kraja ovog mjeseca....samo TOPOVI ja mislim jos nisu stigli  ideea:( (transport,carina,ofo-ono...i mnogo toga) samo nek se urade osnove(voda,struje) a ostalo se moze montirati i po kisi i snijegu  :bravo::( :bravo::(
Hare je to napisao u sitne sate, po dolazku iz kafane, ko zna?? devil:(

skiDeki

Ima li koga iz Vip team-a da obidje gore da vidi dokle su stigli radovi, nekoliko dana vec nemamo konkretnog izvestaja, ako rade punom parom kao sto bi i trebalo, mogli su podosta odmaci....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

danas sam imao neku powerpoint prezentaciju da uradim  ideea:( nisam mogao odletit do gore.... ebga jos je i vrijeme bilo na mojoj strani  :'( evo sad cekam da se spremi kosilo kako bi godfather(citaj brera) vecerao i onda opet nastaviti s PP  3:( ajde malo brze jedi asistent ce ti otici bez prezentacije u skolu

fux

juce sam obilazio jahorinu puno radnika radi na praci sve instalacije su provucene samo betoniraju izlaze za vodu i struju po mojoj procjeni sve ce biti gotovo za dvadesetak dana z:s)

dasas

Quote from: fux on 13 October, 2010, 10:54:55
juce sam obilazio jahorinu puno radnika radi na praci sve instalacije su provucene samo betoniraju izlaze za vodu i struju po mojoj procjeni sve ce biti gotovo za dvadesetak dana z:s)

a sto lijepo ne napravi i koji snimak pa da i mi malo uzivamo...


Big_DANE

jooooooooooooooooooj zaharije :) :) :)  Kakva ljepota!!! :) :)

DarkoN

kako sada stvari stoje to su samo pusti snovi  :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG



DarkoN

takvu akciju je sasvim moguce organizovati, sada je problem sto je proslo vrijeme dobrovoljnih radnih akcija. sada je to jedino izvodivo tako sto ce se uzeti neka firma koja ce to da uraadi ili da se ponudi ljudima neka naknada za rad. e posto tu u svakom slucaju trebaju finansijska sredstva oc.u je lakse da drzi stanje ovakvo kakvo jeste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...