• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

cim on napominje da je rok izgradnje sledeca godina, meni isto kao da je rekao nista od toga ove godine. ja necu prestati da se nadam sve do pocetka sezone.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


vip-jahorina

Samo se malo opekao sa 6sjedima pa je bolje reci iduce, a mozda bude i ove ...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Ima li ko da skokne da poprica sa radnicima ili sa sefom !?  Sta se sad radi...postavili su sve...da li je povezano sa jezercetom!? sta je s njim!? jesu poceli oko njega da se bakcu!?

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

BOJAN-BG

Quote from: Peglas on 20 October, 2010, 14:01:36
Quote from: DarkoN on 20 October, 2010, 12:54:17
Quote from: brera on 20 October, 2010, 12:38:08
Quote from: vip-jahorina on 20 October, 2010, 11:05:34
Samo se malo opekao sa 6sjedima pa je bolje reci iduce, a mozda bude i ove ...
Vi±e manje se sve vrti u magli, neodluæno, biæe ako... Dobro, tu su jo± lo±a izkustva iz pro±le sezone i ...
Ali nigdje ni rijeæi o garaµama, ureðenju ulaza na 6guzu Bataneo. Nedovr±eni posao od pro±le godine. Ili to nije bilo ni u planu, nego se samo prièalo??

to bi mogla da bude ona razlika koju je neko strpao u svoj dzep.
Ili ±to bi se reklo IMT( ima li mene tu). (:smijeh:

ma ima tu za sve samo ako su pametni


skiDeki

Vip-e kamere su zabliokirane, dokle su stigli? Jel bio neko iz tima na terenu???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 20 October, 2010, 23:53:11
Vip-e kamere su zabliokirane, dokle su stigli? Jel bio neko iz tima na terenu???

DEKI SPREMAJU NAM IZNENADJENJE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bataneoo

POZDRAV LJUDI. STA IMA, STA SE RADI ??    ;D ;D  JEL SE SPREMATE ZA NOVU SEZONU??  ludzatobom:(( ;D

minjon81


lola