• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

bez pretjerivanja: 50%
Ako bude snijega, bice sigurno skijanja u decembru, mada ne u punom pogonu. A ako budu topovi spremni, mozda nam i oni nam pripomognu  i onda bi se moglo skijati i na praci  :bravo::(

DarkoN

do sad je svake godine bilo skijanje u decembru, nadam se da ni ova nece biti izuzetak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

savic.86


vip-jahorina

samo da se sredimo i dodjemo sebi, sad ce par izvjestaja iz prve ruke, slika, svega  ludzatobom:((

marina

Obzirom da VIP ima ovih dana ozbiljnog posla i priprema jedan novitet  koji ce vjerovatno biti jako drag i svim forumasima, nemojte ga pretjerano opterecivati. Ja sam nesto nacula, a on neka vas iznenadi.
VIP Jahorina Woman Team

marina

Danas sam obavila razgovore sa par ozbiljnih ljudi na Jahorini koji ne prosipaju suplje price da se uzburka javnost, pa evo i par korisnih informacija o onome sto se konkretno radi na Jahorini i onoga sto je realno da ce biti zavrseno ove sezone!!
Sto se tice osnjezivanja radovi teku zaista jako dobro. Naime prosiren je glavni bazen za akumulaciju na predvidjenu velicinu od 5000 kubika, sve instalacione cijevi su stigle do Ciljne kuce. Ono sto se sada uporedo stavlja su takozvani "fazonski"elementi"(cijevi za posebne krivine, specificnog oblika itd.), time ce onda postavljanje instalacijskih cijevi biti u potpunosti zavrseno. Sljedece faza je postavljanje FOLIJE na glavni bazen , zavrsavanje pumpnih stanica i radovi na vodozahvatu. Po slobodnoj procjeni strucnjaka zavrseno je preko 85% posla, ali naravno za ovaj projekat da bi se pustio u funkciju radovi moraju biti zavrseni 100%!!!!!
Od 4 km cijevi koje su postavljene ostalo je polaganje vrlo malog broja cijevi, duzine  cca. 300m.
I dalje sve zavisi od vremena, narocito postavljanje folije odnosno njeno spustanje u bazen! 
Nadamo se da ce nas vrijeme posluziti i da ce ovaj projekat biti zavrsen!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

marina

VIP Jahorina Woman Team

marina

VIP Jahorina Woman Team

HeAd

realno gledajuci ako snijeg udari ode sve u pm...nadam se da nece jos....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marina

VIP Jahorina Woman Team

loop

allways stand sideways!


marina

VIP Jahorina Woman Team

BOJAN-BG


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4