• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

chago

bilo bi dobro kada bi se napravila jedna staza kojoj bi poèetak bio na vrhu a kraj na nekih 400-500m nadmorske visine i komletno ju pokrit topovima,ako mo¾e mariborsko pohorje zasto ne bi mogla i jahorina!!!

brera

Quote from: chago on 26 October, 2010, 14:04:38
bilo bi dobro kada bi se napravila jedna staza kojoj bi poèetak bio na vrhu a kraj na nekih 400-500m nadmorske visine i komletno ju pokrit topovima,ako mo¾e mariborsko pohorje zasto ne bi mogla i jahorina!!!
Ali je staza okrenuta na sjever!!!!!!!

roPebn

NE mogu da vjerujem!!:D
Je li ovo prvi snjeg  paoooo ??  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

DA DA!!! PALO JE JEDNO 10CM!!! SVE JE POKRIVENO!!!  ludzatobom:(( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

marina

Sinoc je bio idilican ambijent na Jah .
Evo fotkice!
VIP Jahorina Woman Team

Dino SKI

Ovo je super, kanali su dosta bolje zatrpani nego kad su pravljeni sestosjedi!!!! Sva cast VIP timu za izvjestaje!!!
Skijanje se brzo uci......

roPebn

I od mene pohvaleeee za sve VIP-ove !  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
NAjveci pozzz za ROlana :)))

Legionar

Zanima me dali æe ove sezone proradit topovi ?  :-X

BOJAN-BG



DarkoN

samo je problem u postavljanju te folije, ako to uspiju da urade sve drugo ce biti. e kao i uvijek kod nas, radovi pocnu kasno i onda u novembru moramo da gledamo u nebo i razmisljamo da li ce ili nece radovi biti zavrseni. ja se iskreno nadam da ce biti zavrseni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja mislim da hoce, ceo novembar je pred nama...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

TAKO JE I PRO©LE GODINE ZA ©ESTOSJEDE,AL BIÆE TO SVE OK...THINK POSITIVE... ;D