• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat

100% sam siguran da neæe proraditi topovi austin:(

bolje je misliti negativno pa se pozitivno iznenediti nego misliti pozitivno i na kraju se razoèarati  ;D

DarkoN

ako bi se ponovio scenario ako za sestosjede, mi bi imali topove ove sezone.  :P
ja cu i dalje da budem optimista.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Quote from: DarkoN on 29 October, 2010, 08:26:57
ako bi se ponovio scenario ako za sestosjede, mi bi imali topove ove sezone.  :P
ja cu i dalje da budem optimista.

Da da, ali u februraru  :o


BOJAN-BG


vip-jahorina

da, ali se bataneo ponovo prijavio (ocigledno imao problems sa lozinkom) pa je sad bataneoo sa 2 OO

brera


skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 29 October, 2010, 11:12:53
da, ali se bataneo ponovo prijavio (ocigledno imao problems sa lozinkom) pa je sad bataneoo sa 2 OO
Ima logike, garant je zaboravio lozinku (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma ljudi vidjecete da ce to sve biti spremno do 15.12. moj me insekt nikad ne vara.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ide otopljenje, nadam se da ce biti finog vremena taman onoliko koliko im je potrebno da zavrse radove.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

da li se radi nesto na terenu ili su stali radovi zbog ranog snega zna li ko sta

bataneoo

Tu sam ja  ;D ;D ;D.  Jeste vip-e, zaboravio sam lozinku na bataneo, pa sam sad bataneoo    ;D ;D ;D ;D     A sta se to desava? Nisam u toku   ludzatobom:((

skiDeki

Jedna za tebe: sestosed poljice ce biti u pogonu od pocetka sezone (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: bataneoo on 31 October, 2010, 00:42:10
Tu sam ja  ;D ;D ;D.  Jeste vip-e, zaboravio sam lozinku na bataneo, pa sam sad bataneoo    ;D ;D ;D ;D     A sta se to desava? Nisam u toku   ludzatobom:((

ooooooooo, dobrodos'o!!!
:bravo::(

brera