• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Evo da i nama ide nesto na ruku, narednih sest dana vreme bez padavina sa nadprosecnim temperaturama, znaci idealno da se radovi privode kraju iskreno se nadam da ce u ovom lepom periodu uspeti da spuste foliju u bazen/jezero!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81


Laffite

Za bazen ne znam kakvo je stanje, ali su hidrofori postavljeni .....
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

BOJAN-BG


DarkoN

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(  ja sam i dalje optimista sto se tice zavrsetka radova.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ovih par dana je bilo lijepo vrijeme i super za radove. sta je uradjeno i dokle se doslo? nadma se da neko ima neke informacije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


vip-jahorina

Darku je Jahorina na kraju svijeta   (:smijeh:

Evo iz prve ruke informacija:
1. Folija je dosla prije par dana. Sutra bi trebali da je postavljaju. Bicemo oko toga obavjesteni i nadam se na licu mjesta.
2. Eh sad, potvrda da zivimo na brdovitom Balkanu imamo svakodnevno, sjetimo se samo izvjestaja sa Sljemena gdje kablovi ukradeni! To isto se i nama desilo. Na donjem potezu prace su ukradeni strujni kablovi. Dosla ekipa iz Podgraba ili Prace. Spakovala sto im je trebalo i normalno cestom se spustili do kuca. Policija je bila na licu mjesta.
Nije to za ovaj projekat neka lova, ali sad je potrebno da se poruce novi kablovi. To bi trebalo potrajati oko 7-10 dana. Znaci, kasnimo ovaj put ne zbog nasih gresaka.

3. Laffite vam je slikao stanje na sahtovima sa posebnim hvataljkama (vjerovatno za topove)

4. ZIRAFE su vidjene da skakucu ispred hotela Jahorine  :o Nikome nije jasno otkud one tu !!! Ljudi, dosli topovi!!!!! povika neko i poce bjezati  austin:(


Bojan NS

Jesu li bar pohvatani ti sakupljaèi starog gvo¾ða?

DarkoN

odmah me kritikujete  devil:(  stvarno ovih dana ne mogu da stignem da odem do jahorine. planirao sam ali nikako da ugrabim vremena. radim neke projekte koje moram da zavrsim sto prije. bas mi je drago sto radovi dobro napreduju, i jedva cekam da cujem da je zavrsen taj dio oko stavljanja folije. a sto se tice te kradje to za mene nije iznenadjenje. ako cemo iskreno vece iznenadjenje bi mi bilo da se nesto slicno niej desilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Mislis da su zakasnili  :o ? da su prije navalili, bilo bi vise materijela.  cr:)
Samo za Foliju jedna ispravka. Sad smo se culi sa OC-om, folija dolazi ili danans ili sutra. i Odmah pocinju sa postavljanjem

vip-jahorina

Prema procjeni, postavljanje folije traje 4-5 dana, naravno ako je neko ne ukrade. Bas su spominjali dole u selu da ne znaju kako rjesiti kanalizaciju i neke folije su isto spomenuli koje bi trebale rjesiti probleme  (:smijeh:  (:smijeh:

HeAd

Quote from: vip-jahorina on 02 November, 2010, 12:50:50
Prema procjeni, postavljanje folije traje 4-5 dana, naravno ako je neko ne ukrade. Bas su spominjali dole u selu da ne znaju kako rjesiti kanalizaciju i neke folije su isto spomenuli koja bi trebala rjesiti problem  (:smijeh:  (:smijeh:

swico majko gdje ja zivim  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 02 November, 2010, 12:50:50
Prema procjeni, postavljanje folije traje 4-5 dana, naravno ako je neko ne ukrade. Bas su spominjali dole u selu da ne znaju kako rjesiti kanalizaciju i neke folije su isto spomenuli koje bi trebale rjesiti probleme  (:smijeh:  (:smijeh:
mene nece iznenanditi ako iskopaju i one sahtove   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...