• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

za vrijeme sezone je prilicno sigurno. policija zatvori jahronu, tako da su samo manji delikti moguci (kao i u svim gradovima, mjestima u ex-yu). ali i dosta njih se i rijesi.
problem nastaje poslije sezone, kad nema nikoga na Jahorini. Tad se moze u miru razmisliti sta da se ponese.
Ne znam kako bi se takve stvari mogle nadgledati, ipak je prostor prevelik a nenaseljen.

neko rece: struju im pustiti   afrocool:(

brera

Quote from: HeAd on 04 November, 2010, 16:38:24
pa... mislim da ce se morati poraditi na njihovoj demontazi jer ocigledno da gore nije sigurno  :o
Kako se krade ima da se demontiraju svaki dan kad nisu u upotrebi. Kad rade ima da su pod strujom pa ko takne devil:( devil:( devil:(

skiDeki

Struja je pomalo zastareli model, ali ako treba.....

Imaju razne vrste alarma na senzore, lasere i ko ce ga znati na cega sve jos, mislim da bi se nesto moglo uraditi po tom pitanju, ali mi nije struka pa samo predpostavljam
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

allways stand sideways!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

ili neka vip-u osiguraju 10 lokacija za web kamere pa cemo mi pratit  ludzatobom:((
allways stand sideways!

vip-jahorina


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma samo struju obezbjediti i nece biti problema. ko voli nek izvoli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 04 November, 2010, 16:58:13
struja na 110 V da drzi  (:smijeh:



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TopogWSEbyU?fs=1&hl=de_DE"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TopogWSEbyU?fs=1&hl=de_DE" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: 

odvoji ga opet hahahhahahahahahahah bio sam zaboravio na ovo

marina

Folija jos nije stigla, ali je stigao veliki hladnjak za hladjenje vode i spusten je na lokaciju pored bazena!

I dok drugi rade , misle sta i kako oko osnjezivanja, kradje, rokova, sestosjeda,itd.  neko i uziva na Jahorini!!!!!!
VIP Jahorina Woman Team


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

lepa slika nema sta,jos lepse kad se sedi u hotelu bord na jahorini