• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: BOJAN-BG on 16 November, 2010, 14:13:55
Quote from: brera on 16 November, 2010, 14:01:20
Na Ogorjelici 1 su postavljene ¾irafe(vidi se na cam) i neæime(vjerovatno daske) prekriven onaj jarak ispred postaje. :bravo::( :bravo::(

brera imas oko sokolovo  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Da si postavio biru ili æokanæe vidio bi to i na vrhu Ogorjelice. (:smijeh: A tek neku zgodnu 8) Skoro sam ko moja skvo, vidi  € na km. (:smijeh: (:smijeh:

marina

Na bazenu se nije nista danas radilo, ali su postavljali zirafe !
Bice i fotkice  pa da svi vidite zirafice , a ne samo onaj sa okom sokolovim!!!!!
VIP Jahorina Woman Team

minjon81

Brerino indijansko ime / Oko sokolovo! hihihihi
a nadimak - Tast koji puca!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


DarkoN

ljudi mogu oni postaviti sve topove i zirafe da stoje kao spomenici, kao i sestosjedi na pocetku prosle sezone. ako ne zavrse taj posao sa famoznom folijom sve je dzaba.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pa sta cekaju vise..... ovo toplo i suvo vreme, idealno za rad nece jis dugo trajati 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


HeAd

pa dobro realno gledajuci niko nije ni rekao da ce ti topovi proraditi ove godine....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Laus

bila fotka, ali nisam dobro snimio!!!

ako su providne, mozda su planirali plastenik da naprave, cuo sam da su skontali paradajz da gaje ove sezone, a jezerce ce na prolece  hug:(

DarkoN

Quote from: Laus on 16 November, 2010, 23:08:54
bila fotka, ali nisam dobro snimio!!!

ako su providne, mozda su planirali plastenik da naprave, cuo sam da su skontali paradajz da gaje ove sezone, a jezerce ce na prolece  hug:(
jbg moraju da obrnu pare nekako.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

VIP Jahorina Woman Team

Laus


marina

Naravno da im treba dati imena, ima li neko neki prjedlog .....
VIP Jahorina Woman Team