• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


01xxx01

Quote from: HeAd on 17 November, 2010, 14:51:25
do one prevojnice ne mogu dobaciti...a sto se tice razvlacenja...ne bi ulazio u polemiku regge

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ja bila juce na Jahorini, otisli gore ne vrh Prace da nas malo vjetar produva i gledala sam ceznjivo Olimpik  :-X

samo da prijavim!

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

Quote from: Laus on 17 November, 2010, 14:24:06
Quote from: minjon81 on 17 November, 2010, 14:19:37
Minjon ce biti ona prva ali sa vrha! hihhiihi
Glasanje zavrseno!!! Usvojeno jednoglasno!!!

:bravo::( :bravo::( :bravo::(

znao sam da zasluzujes tu poziciju, samo ... covek se mora sam izboriti za uspeh  devil:(

Ej Minjon, a nesto razmisljam, u koju te ovo grupu svrstava???
Poslednjih dana smo videli koja je dobitna kombinacija  devil:( >:D

minjon81

U svakom zitu ima kukolja...
Uopste nemam problem!!!

Laus


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

@Marina Hvala za fotke. Ona ¾irafa kod Crvenkuæice je moja i na nju ima da stavim putokaze(pod 1. prema apartmanu, pod 2. prema Royalu-mogu 1 i 2 skupa, pod 3. prema ©atoru,...) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Quote from: brera on 18 November, 2010, 07:02:10
@Marina Hvala za fotke. Ona ¾irafa kod Crvenkuæice je moja i na njoj ima da stavim putokaze(pod 1. prema apartmanu, pod 2. prema Royalu-mogu 1 i 2 skupa, pod 3. prema ©atoru,...) :bravo::( :bravo::( :bravo::(
i zaboravio si znak zabrane za hareta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 18 November, 2010, 08:34:03
Quote from: brera on 18 November, 2010, 07:02:10
@Marina Hvala za fotke. Ona ¾irafa kod Crvenkuæice je moja i na njoj ima da stavim putokaze(pod 1. prema apartmanu, pod 2. prema Royalu-mogu 1 i 2 skupa, pod 3. prema ©atoru,...) :bravo::( :bravo::( :bravo::(
i zaboravio si znak zabrane za hareta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

loop

jel netko prova stavit rakiju kao aditiv snijegu  (:smijeh:
allways stand sideways!

brera


loop

allways stand sideways!

marina

VIP Jahorina Woman Team

brera