• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

vip-jahorina

par novosti:
pitali smo se zasto ne postavljaju foliju? a odgovor je:
prvo se moraju ugraditi neki elementi, kao sto je pumpa. Ti djelovi su tek danas dosli. Od ponedjeljka bi radnici trebali krenuti sa ugradnjom. Pumpa sa popratnom opremom se stavlja pored bazena, ali sve te prilazne cijevi isa koljenima se postavljaju ispod jezera. Tek onda se postavlja folija.

Ocekujemo da bi se konacno taj dio trebao poceti rjesavati, blizi se sezona i mislim da nema puno vremena jos; 5 do 12 je !

Laus

opaaaa, lepo isplaniranoooo :)

gradi se kuca od krova! hohoho

e jedno pitanje, a jesu izidali pumpnu i kompresorsku stanicu ... ili su to ostavili za kasnije  devil:( devil:( devil:(

DarkoN

ja se samo nadam da ce to uspjeti uraditi prije ovog snijega sto je u najavi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

nesto kontam, bilo bi extra glupo da ne stignu!!!


HeAd

ali to onda ne bi bilo ovako napeto...zamisisli da su topovi postavljeni i da sve stima...o cemu bi se onda ovdje pisalo :)
ili bi onda pisali kad se pale  topovi...kad pocinje sezona ...u stvari o cemu ce se pisati kad sve bude idealno  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera


minjon81

ma da, lepo kazes, ustvari forum bi bio smaracina da ovi sve rade kako treba!


skiDeki

Valjda ce stici sve zavrsiti jer od srede s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Sad sam u dilemi
-Da li ce topovi biti gotovi do pocetka sezone?


-da li ce zima biti hladna i sa puno snega?


Jedno od to dvoje je preduslov za uspesnu sezonu, a kad bi se obe stavke ostvarile to bi bio full ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


lola

za zimu ka¾u da æe biti hladna,a za topove ne garantiram,al vjerojatno æe to u zadnji tren biti zbombano ;)

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?