• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


Big_DANE

Ma bolan Zaharije...NADA POSLEDNJA UMIRE!!!!! 

Vip rece da su ocistili tu gde treba da ide folija....bice otopljenje...ja prognoziram da u sredu - cetvrtak nece biti snega - tako da je moguce da zavrse radove!










Big_DANE

Quote from: zaharije on 28 November, 2010, 21:51:52
aj da uzmemo i da ne bude snijega. vidi¹ li ki¹u. ma ne znam. stvarno bi volio. bilo bi to sjajno. vidjeæemo. al to nije razlog da mi ne popijemo  (PIVA) ko ima skije nek se skija ko nema ko ga j  regge

Idemo da cugamo u birtiju!!!!  (PIVA) (PIVA) (PIVA)

vip-jahorina

znas da 100 ljjudi, sve jedan do drugog odgovorni, kazu svaki dan 100 razlicitih stvari, tako da je to stvarno beze objaviti.
ako te zanima moje neko laicko misljenje u zavisnosti od onga sto sam vidio, cuo pa sabrao 2+2 i naravno ako vrijeme dozvoli -bude par lijepih, prije svega suhih dana, mislim da bi mogli nesto izmedju 15.12- 20.12 zavrsiti.

ako bude ruzno vrijeme, cisto sumnjam


skiDeki

I to je vrlo optimisticno, ma nek uhvate tih nekoliko dana do nove godine opet ce biti dobro!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


vip-jahorina

na sve strane najavljuju da ce zima biti "gadna"  ... nama je najvaznije da malo ranije krene, bar tamo oko 15-20.12. i izdrzi do kraja prvog, a onda je uglavnom ok za skijanje.

vip-jahorina

kako se snijeg danas topi, opet je ekipa krenula na "ciscenje" snijega iz jezerceta. Sutra bi mogli postavljati foliju (ako ne grune munja i sve odnese u ...  austin:( )
Osim toga, elektricari su na sankama i ratracima na terenu i spajaju topove na struju  :bravo::(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: vip-jahorina on 29 November, 2010, 13:38:41
... elektricari su na sankama i ratracima na terenu i spajaju topove na struju  :bravo::(

hvala ti vipe, bar neko da hvali letrièare  ;D

vip-jahorina

ali ko da je prokleto! cim se radnici spuste do jezera da ciste snijeg, pocne padati novi !!!
dodose imali smo sinoc snijezni alarm. ali eto, bilo bi bolje da stane samo koji dan da se ta folija zavrsi.

HeAd

ne rekoh ja dzabe da sada kada se postavljaju topovi snijeg ce namjerno da pada non stop.... anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

da su bar znali da ce biti ovako ruzno pa da ljetos to odrade (:smijeh:

skiDeki

Samo da ne kazu iznenadio nas je sneg krajem novembra  vrlo moguc izgovor,  (:smijeh:

Verovatno postoji neki razlog zasto se nije pocelo na vreme raditi, ali zasto niko od odgovornih to ne iznese??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...