• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



HeAd

Danas i juce fin dan za postavljanje folije....jos gdje je jezero dole mislim da snijega nema uopste....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

radli su nesto, cak su mi i javili da su zavarisli 2/3 folije. jos nisu djelove koji su iznad cijevi. ali mi nekako to glupo da objavljujem, jer cekam da je cijelu zavare.
a kako su najavljene padavine, cisto sumnjam da ce nesto dovrsiti varenje, a opet se s druge strane nadam  hug:(

dasas


DarkoN

Quote from: dasas on 09 December, 2010, 15:37:18
ma neka zirafa, ako nista bar za ukras   regge
pa kad mogu koroman & co da stoje gore za ukras mogu i zirafe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

blah, da su ovo odradili na vrijeme sad bismo mogli imati extra staze, sa ovim temperaturama i pravim snijegom koji pada... bemti Bosnu...  3:(
I can go with the Flow...


goghie

I can go with the Flow...

brera


brera


BOJAN-BG

od sledece nedelje temperature u plusu i juzni vetar,valjdqa ce ovi nesretnici zavrsiti famoznu foliju i pustiti topove u rad

vip-jahorina

Po svemu sto sam cuo, radovi bi trebali biti zavrseni do 25.12. a onda i prvi vjestacki snijeg se poceti proizvoditi!
Ali, ipak je to ogroman sistem, koji moze imati dosta poteskoca i naravno djecijih bolesti. Takav sistem se vjerovatno par sedmica isprobava prije nego se pusti u pogon.

A eto mi se i dalje nadamo  ;D

dobri

Samo nek oni èim prije poènu isprobavati. Meni je dobar i taj probni snijeg...

brera