• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Ovo mi zvuci mnogo dobro, taman kad se sezona pocne zaukavati, prorade topovi :bravo::( :bravo::(

Daj boze da tako bude, da malo pohvalimo onda i OC!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo ga napokon i tacne informacije o gondoli Pale - Jahorina... uzivajte nadam se da ce vam se svidjeti
http://www.youtube.com/watch?v=93v_94KI4u0

goghie

mmm mnogo lijepo izgleda, valjda bude sve kako su planirali  regge
I can go with the Flow...

BOJAN-BG

jel i dalje stoje radovi na 2/3 zavrsene folije za akumulaciono jezero

vip-jahorina

nista do daljnjeog od topova. cekamo, ako bude nesto, izvjestavamo.
ali zato, evo par slika ovih topova  ;D


vip-jahorina

a evo kako ce zastitne spuzve za topove zirafe izgledati:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

;) fino fino, al ovo nisu topovi ovo su Brerine DLAKAVE PUSKE  (:smijeh: jao kad se ukljuci kako ce da bruji Jahorina  ludzatobom:(( jedva cekam----super je i ova zastita

COCO

Smiju li stajati ovako na snijegu?Pokriva li to garancija?  (:smijeh:

DarkoN

samo mi nije jasno dokle oni misle ovako. jos uvijek kao ne znaju da li se radovi mogu zavrsiti ili ne. ili ce biti ili nece, krajnje je vrijeme da kazu. bas kao da je oktobar pa kao nismo sigurni da li ce radovi biti gotovi ili ne. 3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

I can go with the Flow...

DarkoN

kad bi oni dosli do testiranja to bi bilo extra, vjestacki sneijeg bi nam super dosao pa makar i onaj testni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

I can go with the Flow...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

prije da ce ga pustiti samo kad dodje TV da snimi situaciju na Jahorini a to je na dan max 15-tak min.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: