• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


HeAd

Ma bice na Jahorini sve Ok...realno gledajuci ova godina sto se tice topova mozda polovina februara da bi radili...al i to je upitno...tako da tek sljedece sezone mozemo ocekivati da topovi budu u punom pogonu...Naravno topove treba popeti do vrha planine da bi to bilo to ovako do pola to ti je ko ona pjesma skini se gola ili bar do pola  (:smijeh:
Ja sam ubjedjen da ce Jahorina u narednih pet godina dobiti jednu trku svjetskog ski kupa. Do tada bi sva infrstruktura trebala da bude gotova kao i auto put 5C. Naravno samo se treba nadati da ce stvar u svoje ruke da uzmu pametni ljudi koji nisu skloni korupciji i koji iskreno i srcem vole ovu zemlju i planinu.

Zivio Govornik! ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

@ Head
Proæitam I. dio moje stanje  :'(
Proæitam II. dio moje stanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

slavonac

je li u ovoj  fazi izgradnje topova  u planu iæi do vrha  planine ili se za to mora raspisati movi natijeèaj

Big_DANE

Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 11:30:05
je li u ovoj  fazi izgradnje topova  u planu iæi do vrha  planine ili se za to mora raspisati movi natijeèaj

Novi tender za drugi drugi deo planine!!!!!

slavonac

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 12:12:42
Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 11:30:05
je li u ovoj  fazi izgradnje topova  u planu iæi do vrha  planine ili se za to mora raspisati movi natijeèaj

Novi tender za drugi drugi deo planine!!!!!

ovo nije dobro opet se naziru problemi

Big_DANE

Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 12:25:59
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 12:12:42
Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 11:30:05
je li u ovoj  fazi izgradnje topova  u planu iæi do vrha  planine ili se za to mora raspisati movi natijeèaj

Novi tender za drugi drugi deo planine!!!!!

ovo nije dobro opet se naziru problemi

Naravno brate slovenac...sta mislis...da ovde moze nesto da prodje a da nema problema....pa to jednostavno NIJE MOGUCE!!!!! :)

vip-jahorina

sad ce se rjesavati dio do vrha ogorijelice (sa topovima) i naravno glavno jezeroi na vrhu Jahorine te praca 6sjed. tek poslije toga idu topovi na poljice.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 06 January, 2011, 12:47:35
sad ce se rjesavati dio do vrha ogorijelice (sa topovima) i naravno glavno jezeroi na vrhu Jahorine te praca 6sjed. tek poslije toga idu topovi na poljice.

Iz tvojih usta u Bozije usi! :) :) :)   Kako ce to biti sve cakup pakum! :)


01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 12:38:22
Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 12:25:59
ovo nije dobro opet se naziru problemi
Naravno brate slovenac...sta mislis...da ovde moze nesto da prodje a da nema problema....pa to jednostavno NIJE MOGUCE!!!!! :)

SLAVONAC

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 06 January, 2011, 13:53:04
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 12:38:22
Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 12:25:59
ovo nije dobro opet se naziru problemi
Naravno brate slovenac...sta mislis...da ovde moze nesto da prodje a da nema problema....pa to jednostavno NIJE MOGUCE!!!!! :)

SLAVONAC

Ja se izvinjavam SLAVONAC! :) :)

slavonac

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 14:00:09
Quote from: 01xxx01 on 06 January, 2011, 13:53:04
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 06 January, 2011, 12:38:22
Quote from: slavonac on 06 January, 2011, 12:25:59
ovo nije dobro opet se naziru problemi
Naravno brate slovenac...sta mislis...da ovde moze nesto da prodje a da nema problema....pa to jednostavno NIJE MOGUCE!!!!! :)

SLAVONAC
nema problema razumijemo se
Ja se izvinjavam SLAVONAC! :) :)

BOJAN-BG

jos jedna pohvala za gorsku sluzbu kad se zavrsi zadnja zica pre paljenja topova silaze oni na stazu i sklanjaju kamenje koje su BORDERI navukli na stazu

goghie

naravno da su borderi, mi smo za sve krivi...
I can go with the Flow...

HeAd

ja se potpuno slazem  :bravo::(
ima tri bordera na cjeloj planini koja znaju bordati gore, jedan od ova tri nije hare  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4