• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dasas

Quote from: HeAd on 06 January, 2011, 20:23:19
ja se potpuno slazem :bravo::(
ima tri bordera na cjeloj planini koja znaju bordati gore, jedan od ova tri nije hare (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE

Quote from: harison on 06 January, 2011, 23:35:59
pa normalno...samo si lo¹e vidio BOJANE  >:( mi oremo zemlju a vi sadite krompir hahahahahahhahaha skija¹ke barabe samo kukaju  3:( vama treba dati PS3 i igricu skijanje pred veliki TV pa uzivajte, a nama prepustite planinu ako vam smeta kamenje,vjetar,brza voznja,magla itd.

Tri puta ura za Hareta! :) URA URA URA!!!!!  ole ole ole

brera

Quote from: BOJAN-BG on 06 January, 2011, 17:53:24
jos jedna pohvala za gorsku sluzbu kad se zavrsi zadnja zica pre paljenja topova silaze oni na stazu i sklanjaju kamenje koje su BORDERI navukli na stazu

Pohvala GSS :bravo::( :bravo::( :bravo::(, a ono drugo  3:( 3:( 3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sta se zbunio, popi koju domacicu pa da te prodje

brera

 ??? ??? ??? Nisi ti jedini boarder na JA, ali da si najgori.... devil:( devil:( devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

zaboravio sam reci.... sad u srijedu kad sam bio nisu palili pokretnu traku  3:( znal se zasto prekrili su je snijegom pa mi je bilo malo cudno ako su je vec ugradili sto bv propada ispod snijega  3:(

brera


skiDeki

Ima li kakvog napretka oko zavarivanja folije, toplije je vreme, ujedno je i lakse radit???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


FreakBL

Toplo vrijeme i praznici su se poklopili (naravno) tako da chisto sumnjam da se oko folije ishta radilo... JBGA ljudi, ko Francusku nije na vrijeme uplatio, magarac bio.  devil:(
Volim snijeg pa makar i na razglednici.