• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SerpaSki

Zna li neko hoce li biti snijega u februaru? :o A joj, da, ja zaboravio, imamo topove, zaboli nas hoce li padati ili ne  (:smijeh: Samo da bude minusa, a barem toga bude na Jahorini.... anan

dale

Posle nove najave za sneg topove vise nece ni trebati paliti!

FreakBL

 ole za topove. Za mene u pravi chas jer pouchen iskustvima proteklih par godina izbjegavam januar.  anan
Volim snijeg pa makar i na razglednici.


Goga Mostar


brera


savic.86

jest da ce biti snijega ali zanima me Vipe da li ce ipak topovi proraditi od nezvanicnog 25.01. jer bice i dobrih minusa...

DarkoN

kad bi ispunili to sto su rekli nezvanicno bilo bi odlicno, vjestacki snijeg pomjesan sa prirodnim.  ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

jel testiraju te topove,jesu li prikljuceni oni veliki

vip-jahorina

boki, ako si gledao kameru ogorijelica danas, mogao si vidjeti da je dio prelomnice opet "bijel"
za sada samo u testu svi topovi, jer imaju problema sa folijom. negdje pusta. nadam se da su otkrili rupu prije ovih padavina
austin:(

savic.86

ahahahahahaha zaboravio sam citat ali nema veze... pa ne mogu da vjerujem, "negdje pusta".... oni su SVJETSKI AMATERI, treba im medalja za odugovlacenje i sve ostalo sto ide uz to... VIPE tebi svaka cast na informacijama ali ovo ne mogu da vjerujem, postavljaju je sedmicama i na kraju pusta negdje...  psihijatrija

HeAd

Quote from: vip-jahorina on 19 January, 2011, 18:12:35
boki, ako si gledao kameru ogorijelica danas, mogao si vidjeti da je dio prelomnice opet "bijel"
za sada samo u testu svi topovi, jer imaju problema sa folijom. negdje pusta. nadam se da su otkrili rupu prije ovih padavina
austin:(

negdje pusta?????  3:(
ma nema sta nek svi podnesu ostavke.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Mozda je neko ubacio pirane u jezero pa pregrizle foliju (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Zaista ne mogu verovati da se ovo desava :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

jebiga, zavrsetak je je planiran tek za proljece  tako da nemozemo nikoga okriviti  puf:)

BOJAN-BG