• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


BOJAN-BG


zburkos

E ovo moram podjeliti sa vama danas dosao jedan covjek kod mene koji radi u OC-u i kaze mi zbog cega kasne sa pustanjem topova i sta je problem. Nekadasnje jezero za vrijeme olimpijade koje je korisceno za osnjezavanje zbog samo ljudskog nemara i nicega drugog  u godinama iza nas je korisceno zaispustanje  fekalije i doslo je do mjesanja obicne vode sa kanalizacionim odpadom i da je to razlog zbog cega nisu jos pusteni topovi. Sada su se zadeverali oko tog ciscenja i trebalo bi na proljece sve da dovedu u red......
Ako je ovo istina onda je tvarno tuzno sta se sve radi.......

DarkoN

ako je to u pitanju onda su oni magarci da ne nogu biti veci. to su morali znati i prije raspisivanja tendera. valjda se prije pocetka radova obidje trasa i objekti koji treba da se koriste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jojj SUPERRR meni ne smeta da nas gadjaju govnima samo nek su hladna i nek se moze po njima voziti sto je najvaznije nek dugo traju...a to sto smrdi i sto su od drugih najmanji problem svakako kad zavrsim s BORDANJEM odem kuci u flekama od blata ili liftova cccc svaka im cast

savic.86

Quote from: harison on 20 January, 2011, 16:36:28
jojj SUPERRR meni ne smeta da nas gadjaju govnima samo nek su hladna i nek se moze po njima voziti sto je najvaznije nek dugo traju...a to sto smrdi i sto su od drugih najmanji problem svakako kad zavrsim s BORDANJEM odem kuci u flekama od blata ili liftova cccc svaka im cast
mozeee samo udri govnima po nama... a ludnice

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

HeAd

pa sto inzinjer nije platio sector security da cuva kablove i instrumente...placao ih je da plase onu djecu na zicarama...a dole milioni ulozeni i niko nije cuvao....ajde nek ne palamudri....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 20 January, 2011, 16:33:18
E ovo moram podjeliti sa vama danas dosao jedan covjek kod mene koji radi u OC-u i kaze mi zbog cega kasne sa pustanjem topova i sta je problem. Nekadasnje jezero za vrijeme olimpijade koje je korisceno za osnjezavanje zbog samo ljudskog nemara i nicega drugog  u godinama iza nas je korisceno zaispustanje  fekalije i doslo je do mjesanja obicne vode sa kanalizacionim odpadom i da je to razlog zbog cega nisu jos pusteni topovi. Sada su se zadeverali oko tog ciscenja i trebalo bi na proljece sve da dovedu u red......
Ako je ovo istina onda je tvarno tuzno sta se sve radi.......


ovo je neverovatno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

sina

ovo nema nigdje osim na jahorini,da se skija po govnima...
eto nacina kako privuci turiste ;D

pinkpanter

Quote from: sina on 20 January, 2011, 22:34:17
ovo nema nigdje osim na jahorini,da se skija po govnima...
eto nacina kako privuci turiste ;D

austin:( austin:( austin:( austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

goghie

i oni sebe zovu Olimpijskim Centrom :o pa ova planina postaje lakrdija kakve nema ni u fucking Somaliji :'(
I can go with the Flow...

zeyneel



lilihip

Na njihovu, a i nasu, srecu sav ce taj shit da se zabeli, zahvaljujuci majci prirodi ole