• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Jezero se napunilo bez problema (skoro 3m), da bi ga neko isjekao. Tako da je sva voda iscurila prilicno brzo  :o
To je druga sabotaza, poslije kradje kablova (i sjece na par mjesta).

Vezano za mali rezervoar: to nema veze sa velikim jezerom i problem je u tome sto su neodgovorni vlasnici razlicitih objekata na sve strane ispustali svoje septike.
OC nema nadleznost nad tim stvarima, nego iskljucivo opstina Pale, koja kako vidimo nije marke ulozila vec dvije godine, a prije 10% Javne rasvjete nije nikad nista ulozila. Samo prosle godine su milioni sa Jahorine se slili u opstinskiu budzet. Zato ipak mislim da nema smilsa da bacamo sve kritike po OC-u. Provjereno vam mogu reci da se cita ovaj forum u najvisim krugovima OC-a i da oni koliko toliko obracaju paznju na probleme koje im ovdje skrenemo.

Ako se konacno ovo skijaliste izuzme iz opstinskih ruku, onda ce OC biti adresa za sve. Do tada se samo mozemo ljutiti. Opstinu bas briga.

brera


HeAd

ne...mogu ...da ...vjerujem....pa ovo je ziva katastrofa.....pa nek pokrpaju i nek stave zastitare da cuvaju tu dole opremu jer drugacije nece moci...neki bolesnik se navaio namjerno to radi...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


HeAd

ma imaju posla sa zivim manijakom...mora se organizovati zastitarska firma da cuva tu opremu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 21 January, 2011, 17:09:50
ma imaju posla sa zivim manijakom...mora se organizovati zastitarska firma da cuva tu opremu....

Ma Head ajmo ti i ja da odemo da navatmo tog PSIHO DEGENERIKA i odma da ga obesimo na platou poljice...sve mu jebem rodjeno...seme mu se zatrlo da Bog da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HeAd

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 January, 2011, 17:13:24
Quote from: HeAd on 21 January, 2011, 17:09:50
ma imaju posla sa zivim manijakom...mora se organizovati zastitarska firma da cuva tu opremu....

Ma Head ajmo ti i ja da odemo da navatmo tog PSIHO DEGENERIKA i odma da ga obesimo na platou poljice...sve mu jebem rodjeno...seme mu se zatrlo da Bog da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

da ne ja sam za u top bi ga strpao  puf:) regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Samo mi nije jasno kako i moze nego tako nesto da uradi i iz kog razloga!

Vip, raspitaj se kako ce ici sanacija??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Big_DANE

Quote from: brera on 21 January, 2011, 17:25:55
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 January, 2011, 17:13:24
Quote from: HeAd on 21 January, 2011, 17:09:50
ma imaju posla sa zivim manijakom...mora se organizovati zastitarska firma da cuva tu opremu....

Ma Head ajmo ti i ja da odemo da navatmo tog PSIHO DEGENERIKA i odma da ga obesimo na platou poljice...sve mu jebem rodjeno...seme mu se zatrlo da Bog da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ovo sam æuo u vojsci (Lakta¹i, aerodrom u izgradnji negdje 1982): Da mu jebem deset vagona ¾ita i na svakom zrnu njegova .....

Hahahaha... Brera...djes gore kletve od ove!!! :)))

DarkoN

sta reci. ja da ga uhvatim objesio bih ga za muda na onu banderu od rasvjete na samom ulazu na jahorinu da ga svi vide.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 21 January, 2011, 17:52:33
sta reci. ja da ga uhvatim objesio bih ga za muda na onu banderu od rasvjete na samom ulazu na jahorinu da ga svi vide.

potpisujem! :)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jao ja se znaci sad ne smijem pojaviti na Jahorini... objesit cete me i zakopat sjeme boze sacuvaj.... odo ja na Pohorje gore sam bar naj(ne)sigurni  (:smijeh:

sina

nisi valjda brera sluzio vojsku u mahovljanima? ;D