• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: sina on 22 January, 2011, 00:52:20
nisi valjda brera sluzio vojsku u mahovljanima? ;D
Da, radili smo aerodrom. 8)

vip-jahorina

Prsten oko ogorijelice prsce svaku noc. Diverzija je sanirano, jezero se od sinoc puni dobro. Tako da cijeli sistem moze sredinom iduce sedmice poceti raditi.
Izvjestaji pokazuju da je donji dio staze ogorijelica skoro savrsen, i to je upravo zbog te mjesavine i stalnog tabanja staza. Koliko se ja sjecam, taj donji dio staze je uvijek bio jeziv.

HeAd

bravo Vipe dobro se sjecas....strasan je bio i kad padne tri metra snijega tu ga hvali....mislim da su sada te kriticne tacke pokrivene...ostaje jos jedna kriticna, a to je ono na poljicama kad se krenes spustati pa treba smotati desno ona prelomnica se brzo pokvari...da je tu jedan top i bilo bi full  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( VIP-u, OC-u i ekipi koja radi na stazama i oko topova.

skiDeki

Dosta brzo su sanirali foliju, svaka cast :bravo::( Valjda vise nece biti onog idiotizma >:(

Kad se jezero napuni, hoce li ceo sistem moci normalno funkcionisati, tj, hoce li biti dovoljno vode?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

LadyBird

ovo su odliène vijesti, vip-e  :bravo::(  :bravo::(  jedva èekam da poènu da rade topovi na Praèi
live, love, ski :)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

I. faza tj. ove sezone. Sledeèe Ogorjelice do vrha. I tako dalje do Poljica. :bravo::(


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

POÈELI RADITI TOPOVI KOD PRAÈEEEEEEEEEE sad se vracao pored royala cujem ubija neki zvuk kad ono ¾irafe FERCERAJU ODLICNO mogla bi se sutra i praca otvorit  austin:(

ole ole ole ole ole ole ole

loop

allways stand sideways!

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro HVALA vam.... et nek vip nazove raleta u royal pa nek pita jesul radile ¾irafe kod PRAÈE (vjerovatno i dalje rade)

drugi put me nemojte nista ni pitat  regge

hocel bit snijega 15.
hocel bit snijega 20.
hocel puhat vjetar 30.
hocel bit magle 02.02.
hocel se potrosit danas 13456234235mini.mini.mini kubika snijega  3:(

najjace:
hocel sutra radit BRERA-LIFT