• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svakako...to ce bit tek tamo kad me ti budes pucao i fulao sa dlakavom puskom  (:smijeh: (:smijeh: kad dodjes umrjet cu od smjeha


brera

Svaka èast. :bravo::( :bravo::( :bravo::( Hare i ja èu te poèastiti, samo da se te doèepam. 3:( (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG


otrov

share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jest pogresna tema ali evo DOGOVORENO petak poslije skijanja royal pijanka ;) BRERA casti sve  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 22 January, 2011, 19:46:38
Quote from: slavonac on 22 January, 2011, 19:06:02
hare   ja ti vijerujem jer  mi to odgovara   

µelio bih poèastiti ekipu  koja nas redovito informira o satnju na jahorini   ako se moµe dogovoriti za  iduæi petak u royalu  ja donsoim slavonske specijalitete  + slavonsku ±ljivovicu 

pa aj bar vikend kad nas bude vi±e regge

kreci zaharije u petak ranom zorom ko da ceka vikend pitanje je kako ce mo izgurati i do petka


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moj brera, vjeruj mi od koga je dosta je bilo sta tako da sam jako zadovoljan pa bilo bog zna na sta ti mislio  hug:(

dale

'Ajmo raja svi u kafanu u off-u ste(al razumljivo,sneg.....),nego VIP-e zasto nema nocnog skijanja?Jel' NEMAJU ZARULJA ili sta....?
Pa mogli bi se potruditi da malo poprave ponudu,sada kad toliko kukaju o propaloj sezoni,da bar vikendom bude nocnog!?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nocno je slabo posjeceno mislim haman nikako zasto bi radilo kad nema nikog mozda 3covjeka... citav dan vozis umres ko konj i jos bi otisao kofa na nocno ma bjez ba ... sve 4 uvis do 22:00 lagano prema kafani i dok ti se guzica sama na isklize kroz vrata  hug:( I SUTRA ISTA STVAR 09:00 na sestosjed i samo gari