• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

dale

......al' Zahariju nece nikad!!!
P.S.Makar da upale koju zarulju na Poljicama,da bude malo fancy nocu?!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

imas setaliste kod peggya za fancy stil a i snijeg se vidi i bez ¾arulje na Poljice,bar ja valjda imam neki od rodjena night vision ili mi brera ugradio kad sam se vracao kuci u 04:00h iz njegovog apartmana pa da me malo pripazi..EEE ON MENE DA PRIPAZI HAHAHAHAHA

FreakBL

Rade li zhirafe na prelomnicama na Ogorjelici i Poljicama? Jal ima nekih novih informacija shta ce biti sa mobilnim topovima i da li ce se testirati cijeli sistem?
Vidimo se u srijedu kako god...   anan
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

MISLIM DA IMA ok SNIJEGA za stazu a takodje sad prave taktiku pustanja zirafa jedan dan jedne rade drugi dan druge ali samo po noci... nema brere da ih izvede napolje  :bravo::(

brera


brera


brera


skiDeki

Brera jesi li to susio kosu u topu, mislim dobra ova elisa (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Odlicno si uslikao :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Nemoj sluèajno gledat u njega dok radi. 3:( Hare to pogotovo va¾i za tebe.

DarkoN

deki ovo nam brera predstavlja svoje novo oruzije, covjek je prepravio fen u top. sad bar znamo do cega trebamo bjezati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


01xxx01


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 24 January, 2011, 20:17:58
(:smijeh:
Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 20:13:08
jaaaaaaaaaaaaaaaaaadan haris  :'(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: htedoh napisati isto :P
deki zar si zaboravio da si sa nama zajedno na listi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Da, ali ja sam obrijao glavu tako da nemam potrebu za susenjem devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...