• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

slavonac



HeAd

ima li kakva informacija o tim topovima na praci i da li se to jezero saniralo...?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Jezero je sanirano jos neki dan i puni se... to je info od neki dan. Sad i mene interesuje, da li se napunilo i kad ce moci celi sistem raditi.

A sta je sa opcijom da se iz vodovoda nadoknadi manjak vode?? Makar na Jahi ima vode koliko hoces??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

to i ja znam al to je bilo pre pet dana...do sada se moglo napuniti da je olimpiski bazen....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Tako je i meni je malo cudno, a niko nista ne objavljuje...

Koliko sam razumeo Hareta pustaju pracu, pa ogorjelice, naizmenicno!  Znaci fali vode ili jos jezero nije puno :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



vip-jahorina

Hare vam je odgovrio gdje se taj top nalazi, evo jos jednom: ispod 6sjeda Ogorijelica 1 (taj se dio vidi sa kamere 3)

vip-jahorina

Nisam se u zadnje vrijeme nesto raspitivao oko Topova, ali sam danas gledao kako su postavljali veliki top na prelomnici prema Praci (ispod Bregine kuce).

Drugi ovakav top je postavljen (ili ce biti) u dnu Prace. Infomacija koju imam je da topovi na Ogorijelici rade bez problema, a neki u Praci prave probleme te se jos testiraju.

leone

.........to æe bit super kad prorade................

brera


chago

najbolje je na jahu doæ krajem drugog i tako æe i bit,tada u prosjeku ima najvise snijega !!!daj bo¾e snijega i da se  ekipa uspije dogovorit!!!!