• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

kad nema nista od vestackog snega bar kamenje da pokupe sa staza za to im treba samo dobra volja

Aschen

Ratraci nevidjeno izgledaju. Nadajmo se da ce staze biti iste takve

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: Aschen on 10 August, 2011, 22:27:59
Ratraci nevidjeno izgledaju. Nadajmo se da ce staze biti iste takve

bice i staze nevidjene ako bude snega i naravno dobre volje da se ratraci voze po stazama a ne da rade u leru ispred kafana

pvb

A jel ima neko info jel imaju u planu dovrsiti osnezavanje do vrha ili bar nesto po tom pitanju?

DarkoN

Quote from: pvb on 11 August, 2011, 09:39:37
A jel ima neko info jel imaju u planu dovrsiti osnezavanje do vrha ili bar nesto po tom pitanju?
imaju oni  u planu da zavrse osnezavanje cijele planine samo ne znaju kada ce zavrsiti. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina

neka prodaju sestosjede i urade osnjezivanje. ;D


brera


Radiohead

eh to je to
nista nam vise ne treba (osim  l:k) normalno
a te gondole, zasnjezavanja, parkovi i ostale zahebancije neka sacekaju naredne narastaje

skiDeki

Kamenje je trebalo biti davno uklonjeno, ali bolje ikad nego nikad, samo nek ga sklone vise, jer do sad bez 1m snega nije bilo pravog skijanja, bez kamenja moci ce se dobro i bezbedno skijati na mnogo manje sneznog pokrivaca!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

pvb

Eno na web kemeri Poljice kamioni donose zemlju ako me oci ne varaju.

HeAd

Jeste sredjuju se staze...kupi kamenje...te ciste drenaze...nasipa zemlja... :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

dal je moguce da nisu krenuli sa radovima krajem oktobra

pvb

Evo mene nesto grize savest za sve reci koje sam uputio za nesposobni OC, pa se ja evo izvinjavam njima i smatram da je ovo nasipanje i uredjivanje staza najveci poduhvat od 84 sto se tice radne snage. Sta reci osim svaka cast. A za izbor ratraka 10+.

Bice ove godine skijanje ko nikad, treperi nesto u meni :)