• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG


Big_DANE

Izvini Filipino, nista licno, dok ne vidim slike ljudi nista ja ne verujem OC-u! Ne bi me cudilo da ostave to tako nezavrseno da istruli!

Filipino

Za koji dan vracam se sa godisnjeg,pa kacim slike.

brera


loop

allways stand sideways!

mijat

Quote from: loop on 09 September, 2011, 09:25:54
vipe kad ces u setnju sa foticem? :)

u tim godinama volja za penjanjem opada po eksponencijalnoj krivi  (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: brera on 09 September, 2011, 05:47:50
??? ??? Da nije Filipino neki tajni agent OC?? Obeèava ne¹to i onda? devil:( (:smijeh: Samo ti u¾ivaj na godi¹njem, pored OC mi smo se veè navikli èekanja. (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:


Filipino

Imam sliku sa polaza  Ogorjelice kao i Aschen
 
 http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1199.15

Toliko je bilo napravljeno jos 28.8.
Nadamo se da se gradi garaza za korpe,a ne neka rostiljnica ili slicno.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

Quote from: Filipino on 14 September, 2011, 20:51:33
Nadamo se da se gradi garaza za korpe,a ne neka rostiljnica ili slicno.

ove godine se zavrsava garaza na Ogorijelici 1. Haube bi se isto trebale staviti cim se garaze osposobe. Gornji sprat se nece praviti ove godine. Prvo moraju sredstva obezbijediti (tu ce biti vec spomenute amulante, kao i prostorije za GSS, OC ...
Okolis ce biti uredjena

vip-jahorina

Garaza Poljica  :o
Kako smo vec objavljivali, planirana je garaza Poljica da bude na vrhu sa zastitnim zidom, ali je nakon objavljivanje tendera ipak se odustale od te ideje, jer su troskovi preveliki. Razlika je u nekih 1-2 mio KM. Jer se pored zidova koji bi bili visiki i do 15m morala cijela tehnika na 6sjedu prilagoditi da su garaze na vrhu a ne u dnu ako sto je trebalo da bude.
Znaci, tek sad se mora obrusiti svim snagama na ticu Labuda. Kako labud jos nije dobio upotrebnu dozvolu a komisija je preporucila da je objekat sklon samourusivanju, bas me zanima koji ce heroj mu potpisati upotrebnu dozvolu.
Naravno, ticu Labuda to vjerovatno malo zanima, jer nece on tamo sjediti kad se bude di sole urusavao, a ja se nadam da mu nece niko niti sjediti, a najmanje ljudi koji citaju ovaj forum.

U svakom slucaju, kad se tica Labud ukloni sa Poljica, bilo bi iz estetskih razloga lijepo da se garaza potopi bar djelomicnu u zemlju, jer onakva cetvrtasta je prilicno gadna. To mi je receno da je i planirano, pa cekamo sta ce biti dalje.

skiDeki

Vise me brinu topovi (bar za sada) Planira li se postavljanje jos topova ili ce raditi samo ovi koji su trenutno instalirani??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

sef rece da nece dok se sve zapoceto ne dovede u funkciju. mislim da je tu problem love. za sada je nema, nego ovo sto je u planu da se dovrsi.
i mene brinu topovi, tj. jezero i voda.