• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres

Started by vip-jahorina, 14 December, 2009, 23:54:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SerpaSki

Bravo za Kupres! Cim se temperatura spusti odmah se topovi pale. :bravo::(

loop

ka¾e adriaski.net da æe sutra biti otvoreni 2sjed i 4sjed
allways stand sideways!

loop

allways stand sideways!

dasas

danas sam na Kupresu imao premijeru 2010/2011. bilo DOBRO, snijega dovoljno, radili 4-sjed i 2-sjed, ali samo srednja staza i donji dio, vrijeme vedro bez oblaka a temp oko-10. sutra stavim koju slicicu.....
ono sto me sad vec pocinje brinuti je hronicni nedostatak pravih snjeznih padavina na Jahorini, prema prognozama tek koji cm u ned/pon, ali nista sto bi znacajnije promjenilo situaciju... a 08.01. sve blizi...

Nichifor


dasas

Quote from: zaharije on 28 December, 2010, 23:20:58
1.1. sam na Kupresu. mislio na jahorinu al nema snijega, mislio na vla¹iæ al nema snijega. jbg. ¹ta bi ja kad ljudi imaju topove. najavljuju odlièan dan 1.1 pa dasas dru¾e ako si u prilici svrati da grunemo po rakiju regge
na zalost necu gore 01.01. mozda neki vikend krajem januara i u februaru. od 08.- 13.01. sam na Jahorini, pa ako te put nanese.... rakija-dvije.... regge

Nichifor


loop

allways stand sideways!

Nichifor


soprano

jel moze neko da mi kaze kakve su guzve sredinom januara na kupresu...

loop

allways stand sideways!

rajka

pogledajte webcam kupres - ÈUDO kad nije vikend    http://212.39.127.254:8010/cgi-bin/guestimage.html

Nichifor

body

Nichifor


Mladen_BL

Svaka cast na izvjestaju  :bravo::( Ja sutra palim na Kupres, nadam se da ce uslovi biti jednako dobri kao juce. Jesi li isao na Sipovo - Strojice? Kakav je put?