• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres

Started by vip-jahorina, 14 December, 2009, 23:54:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nichifor


Mladen_BL

Hvala jos jednom  ;D Znam da je put los, ali dosta je blize nego na Bugojno. Samo polako i desnom stranom  anan

Nichifor


savic.86


Nichifor

pa mnogo je...jbg

corto maltese

Kakva je staza, radi li cetvorosjed? Razmisljam da li otici sutra, pa ne bih ako nema dovoljno snijega (nova daska, pa sam malo osjetljiv  ::) )

loop

procjeni sam, rade i 2sjed i 4sjed

allways stand sideways!

Mladen_BL

Upravo sam se vratio sa Kupresa. Dan je bio savrsen, kao i skijanje  ;D
Moram da napomenem veliki propust u radu cetverosjeda koji je prvi sat rada zaustavljan na svakih 30 metara radi skidanja leda sa mehanizama na korpama. Momci iz Adria Ski su trebali da testiraju zicu prije 0900, i nisu smjeli dozvoliti da skijasi do vrha cetverosjeda putuju pola sata smrzavajuci se na -8. Sta da se radi, kod nas je izgleda normalno da se takve stvari desavaju...

Evo i par slicica :)

Mladen_BL


loop

ma jel to samo za prijevoz????
allways stand sideways!

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Peglas

Quote from: loopjunkie on 03 January, 2011, 21:36:09
ma jel to samo za prijevoz????
Prijevoz i ski pas koliko je meni poznato.Koliko je recimo takva tura iz Splita?
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

loop

Quote from: Peglas on 03 January, 2011, 21:52:56
Quote from: loopjunkie on 03 January, 2011, 21:36:09
ma jel to samo za prijevoz????
Prijevoz i ski pas koliko je meni poznato.Koliko je recimo takva tura iz Splita?


svaku subotu i nedjelju vozi veliki bus za 70kn (10eur), ski pass ljudi kupuju sami po cijeni (120kn, 16 eur)
allways stand sideways!

Mladen_BL

Ljudi koji organizuju ture za tu cifru, sigurno hoce nesto da stave i u svoj dzep. Realna cijena za turu iz BL je nekih 35-40 km jer ski drustva i grupe vjerovatno imaju popust na ski pas. Privatno auto je naravno najbolja opcija   anan

loop

allways stand sideways!