• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

SKI restoran DEKI

Started by harison, 17 December, 2009, 20:12:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

Hhehehe, evo mene malo svratio na koje pivce za zivce pa onda deremo ono nase poznato... ideea:(

skiDeki

Ja malo kasnim, al moze pivo :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

moze deki ako nema nista drugo

skiDeki

Boki ziveli!! Bas hladna noc kod mene je tenutno oko -17, tako u autu bar pokazuje :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

De mi Deki jedno toceno od 1L da sljustim!!!!! Uzmite i vi sta pijete...pivo za Bokija....za tebe jedna rakijica od kruske!?!!

BOJAN-BG

sad ce da se zgrejemo dva jelena i idemo u plus ??? ??? ???

Big_DANE

Quote from: BOJAN-KR on 20 December, 2009, 01:02:12
sad ce da se zgrejemo dva jelena i idemo u plus ??? ??? ???
Moze mozeeee.....nek samo bude u krigli!!!!!!!!!!!!! Mozemo i da bucnemo neku radijicu...danasnja omladina to zove ''podmornica''!

skiDeki

Dobro jutro :) Veoma hladno jutro, treba malo rakije da se covek ugrejje na ovoj hladnoci puf:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

¸Jutor, Jutro, moze jedan Zlatni LAV nesto se sjeti prosle sezone, zaledjenih obraza i mokrih rukavica u vinskoj casi ZLATNI LAV hladan  z:s)  :bravo::( :D

BOJAN-BG

hari nesmes pivo zar si zaboravio da si bolestan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: Lav za temperaturu! Hare jesi li to ti na slici? Ja ti bas hteo skuvati caj!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Meni je Jelenko nekako drazi :-*
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Ma jesam, nisam imao zastitu za obraze i ustam pa se zaledilo....Malo me stomak boli, sad ovaj snijeg pa valja cistit oko studia i kuce... a ledja gola pa nahladio, sad pijem ove cajeve sto mi deki sprema s puno limuna i grijem se na radijatoru kako bi me brze proslo uzelio se skijanja  :'( :'(

ZLATNI LAV  :o probaj, nemoj onaj obicni

skiDeki

Samo ti pij caj, da nam ozdravis, znam sve vrste lava, samo se popnem na frusku g i vidim celarevsku pivaru :) od njih je 7 (lac sedmica) najbolja, treba da probas!

ZIVELI ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG