• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Akcija "manje cjene za skijase sa regije"

Started by braco, 20 December, 2009, 14:24:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goran18

Moji drugari i ja smo prosle godine skijali vikendom na Jahorini a ove godine su svi lepo uplatili Francusku za 300 € i to prevoz,ski pass i smestaj i 300km staza... s:nij)

DarkoN

upravo iz gore navedenih razloga ce morati da prilagode cijene, samo je pitanje vremena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

ma nije to bas sve tako 300 eura...ima tu jos se nakarika...hrana nije uracunata...a ni peskiri :)
al sve u svemu da je povoljno povoljno je za 200 kolometara staza  ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 27 December, 2009, 21:18:37
ma nije to bas sve tako 300 eura...ima tu jos se nakarika...hrana nije uracunata...a ni peskiri :)
al sve u svemu da je povoljno povoljno je za 200 kolometara staza  ;)

Pa da, hrana ti nije uracunata al racunaj na jedno 50E i ako si poneo svoju + pa peskiri 30E + ciscenje 30-40E .... i jos jedno 100E da imas da trosis, a negde i depozit isto toliko das!!!
Treba ti jedno 550E (300E+250E)  najmanje!!!!

HeAd

ja kako god sam racunao da bi mi skijanje vani bilo u fulu za sedam dana mi treba 1000 eura i to je to sto se tice racunice...,,moze i manje ali tamo tek na kraju sezone kad spuste sedmodnevne aranzmane....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

dobro ljudi a koliko treba za sve to isto na jahorini?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Za (250E- smestaj+hrana+skipass+prevoz  + 100E- dzeparac) MOZES IMATI SVE UKLJUCUJUCI SA HRANOM! BEZ PESKIRA! BEZ CISCENJA!!!
BEZ IKAKVIH DEPOZITA!!!  A NARAVNO NEMAS NIGDE TAKVE ZAJEBANCIJE, LJUDSKA TOPLINA, GOSTOPRIMSTVO KAO NA JAHI!!! 
GDE TI MOZES U FRANCUSKOJ POPITI RAKIJU!??!??!??!??? NARAVNO DA NIJE SVE NA VRHUNSKOM NIVOU ALI BICE ZA
JEDNO 5god. kako su krenuli da je sredjuju!!!!!!!!!!!!

HeAd

7 dana na jahorini 1000KM...al nije isto skijat na 20 kilometara staza i na 100 kilometara ili cak 200 kilometara  savrseno uredjenih staza...i to sve pod topovima....jbg koliko para toliko muzike sto bi se reklo ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


DarkoN

znaci sto se cijene tice neki od ovih ski centara je mozda neznatno skuplji samo sto je na jahorini 20 km a tamo 100, 200 ili cak 300 km staza. hm kad malo bolje razmislim ipak jahorina ;D ;D ;D
ovi iz oc ce morati malo da razmisle o svemu za sledecu god pogotovu zbog ukidanja viza za srbiju, crnu goru a vrlo lako je moguce da ce do sledece kodine isto biti i za bih.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

jbg..sve zavisi ko sta voli i ko sta trazi...ja inace volim 7 dana vani i 7 dana jahorine to je najbolja kombinacija ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 27 December, 2009, 21:54:23
jbg..sve zavisi ko sta voli i ko sta trazi...ja inace volim 7 dana vani i 7 dana jahorine to je najbolja kombinacija ;D

TO JE DEFINITIVNO NAJACA KOMBINACIJA!!!!! SAMO JE TREBA OSTVARITI !!!

DarkoN

da me ne shvatite pogresno veliki sam ljubitelj jahorine jer sam i prve prave skijske "korake" napravio upravo na jahorini, ali samo nastojim realno da sagledam situaciju. ja se iskreno nadam da ce nasa jahorina u narednih nekoliko godina da postane vrhunski ski centar u svakom smislu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Quote from: HeAd on 27 December, 2009, 21:54:23
jbg..sve zavisi ko sta voli i ko sta trazi...ja inace volim 7 dana vani i 7 dana jahorine to je najbolja kombinacija ;D

Ja bih dodao jos i 7 dana skijanja (na vodi) na Kubi ;)

Quote from: Pineapple_Express on 27 December, 2009, 21:46:07
NARAVNO DA NIJE SVE NA VRHUNSKOM NIVOU ALI BICE ZA
JEDNO 5god. kako su krenuli da je sredjuju!!!!!!!!!!!!

Svaka cast, onda nema zime za Jahorinu, samo neka OC priceka turiste jedno 5 godina i onako je lova od dokapitalizacije.

Sto se mene tice, kad budem imao love da placam svu tu ljudsku toplinu Jahorine, skijacu, i suprotno kao do sad kad nisam imao love, skije na zid za ukras ili na Zelengoru, Maglic pa skije na ledja kao moj otac i stari Alpski skijasi.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

kako je krenulo nece nam trebati ni ski pass a ni popust. :o :o :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...