• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Rajska dolina

Started by lola, 20 December, 2009, 16:53:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lola


HeAd

studentska zabava...onda znas kakav je :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

lola


dasa

Moze li mi neko nesto reci za Rajsku dolinu, dobio sam neku ponudu, pa mi treba misljenje. Poslednja 2x bio u Pansionu Winter i bilo Okay, cisto sumnjam da je u Rajskoj bolje. Hvala unapred.

Laffite

Quote from: dasa on 27 January, 2010, 17:11:53
Moze li mi neko nesto reci za Rajsku dolinu, dobio sam neku ponudu, pa mi treba misljenje. Poslednja 2x bio u Pansionu Winter i bilo Okay, cisto sumnjam da je u Rajskoj bolje. Hvala unapred.
Licno mislim da ti se nece dopasti, pogotovo u usporedbi sa Winter pansionom. Pogledaj i komentare iznad....nebih konkretno navodio sta nevalja, ali hotel Rajska Dolina nije to to  :o >:(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

mijat


mijat


pinkpanter

Prije pet godina bio u Rajskoj i bio je smijestaj za о bas nesto jeftino. Mada taj hotel koliko god bio tako jeftin, vidim sad da vise nije, nikom ne bih preporucio. Jebeno lose, u prevom smislu te rijeci. Kreveti pravo propali, deke one iz armije hehehheh vrata na sobama se ne mogu dobro pritvoriti ocaj zivi. Ove godine sam bio u Vucku i bilo je mnogo dobro, svima preporuka za taj hotel ima sve sto je potrebno a i blizu zice,a u hotelu su toliko ljubazni pravo me iznenadilo da kod nas Busni tako nesto postoji. Svaka cast i kad god budem dolazio na Jahorinu opet sam u Vucku.

P.S. cijene jesu malo paprene ali se isplati.
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

dasa

Hvala ljudi na iscrpnim odgovorima, to se ceni! ;) Ne dolazim sam, sa drustvom, ali smo dobili neku ponudu od jedne tur.agencije iz Novog Sada ne bih joj ime spominjao, da ne bude da se reklamiraju za dzabe jer nisu zasluzili  ;D
Bio 3x u zivotu na Jahi i uvek imao pozitivna iskustva. Neko je rekao da zavisi kakve prohteve imam, pa kad dolazim da skijam ono sto ima u Winteru su moji prohtevi, vise mi ne treba, mozda koji Euro dole i malo da je jaca klopa i to je to. Bolje mi ljudi ne treba.
Prvi put kada sam bio na Jahi sam bio u jednoj vikendici tj. kod Pandzica i super nam je bilo. Sto se mene licno tice meni je tako najbolje. Pozdrav svima i vidimo se uskoro, 13.02.

MarijaBB

Pogled iz Rajske doline na plato Poljice

Puno ljudi se na ovom forumu raspitivalo o hotelu Rajska dolina. Vjerovatno jer je cijena smjestaja u hotelu vrlo primamljiva.
Hotel se nalazi na platou Poljice i ima krasan pogled na ski staze Poljice.
Pokusacu slikama da vam docaram realno stanje sjestaja, pa vi sami prosudite isplati li se to vama ili ne.
Prvo bih rekla da je ovaj hotel idealan za studente, ljude koji vole da skijaju a nemaju mnogo novca za smjestaj, i ona koji ne mare gdje su smjeseni nego im je bitno da imaju gdje da prespavaju.
Koliko para toliko muzike, misli da je pravi opis hotela.

1.    U sobama nema TV.

2.    Djeca su tu prepustena sama sebi i nema sadrzaja za njih.

3.    Oprema hotela (posteljina, saanitarije, namjestaj, peskiri...) su stari,
       ali uzevsi to u obzir, plahte i peskiri su cisti. (predlazem ponesite svoj jastuk, njihovi su uzasno tvrdi i visoki)

4.    Hrana je odlicna, cula od drugih, ali na izmaku sezone nema tog cuvenog svedskog stola, pa nemam ni slika da postavim.
      Obroci su veliki, i ukusni, ali nije bas po izboru nego sta donesu. Konkretno :
           dorucak (jaja na nekoliko nacina, hrenovke, pasteta, maslac, marmelada, caj, bijela kafa, riba iz konzerve za one koji poste),
           vecera   (riza, grasak, peceni kropir, piletina, teletina, kiseli krastavci, corba i narano dezert)

5.    Cijene pice u hotelu cca: 2009/10 sezona
            pivo       2,50 KM
            kafa       1,00 KM
            caj         1,00 KM
            sokovi     2,50 KM
            kuhano vino 3,00 KM
            rakije      3,00 KM
            "energiski napitak"  zaboravila sam koliko kosta ali je ovako ispisan na cjenovniku pa sam morala staviti.
       Imaju i vina, i pjenusce, a sve cijene su daleko pristupacnije od ostalih hotela i kafica.
       Nude cak i dorucak, rucak i veceru po principu svedskog stola, koje mozete uplatiti bez smjestaja.
       Vecera je 13,00 KM, svedski sto. A po "predanju" je hrana za deset i ima je u ogromnim kolicinama.

6.    Usluga je po principu opusteno, ali vrlo korektno, i mogu reci cak ugodno sam iznenadjena nivoom usluge koji drze.

7.    Toplo je u sobama, i tople vode ima dovoljno.

8.    Izolacija hotela bi mogla biti bolja



Zakljucak. Hotel je super za ekskurzije (osnovna skola, srednja skola, fakultet), velike grupe. Bitno je da je drustvo dobro, da je pice jeftino i da se dobro jede. Ja nisam primjetila da je neki od dijelova opreme nesiguran i da se bilo ko moze povrijediti boraveci u ovom hotelu.



MarijaBB


Big_DANE

Heheheeheh....cuje se jel...!?!? :P heheh...Nisu se zalile komsije maki !?! :P :P
Nemoj se ljutis!! :)

DIVAN IZVESTAJ!!! ZA STUDENTSKE GRUPE JE VRHUNSKI!!!! HVALA MAKI!!!

MarijaBB

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 15 March, 2010, 11:06:33
Heheheeheh....cuje se jel...!?!? :P heheh...Nisu se zalile komsije maki !?! :P :P
Nemoj se ljutis!! :)

DIVAN IZVESTAJ!!! ZA STUDENTSKE GRUPE JE VRHUNSKI!!!! HVALA MAKI!!!


Te insinuacije, nije to uredu. To je vjerovatno na nacionalnoj osnovi, :P :P
Sto se nas tice, ljudi u hotelu su mirno spavali. Od fiickih aktivnosti, samo smuckanje.............

Ovo je izvjestaj u slici i rijeci. Treba promjeniti naziv grupe. Mislim da niko nije ovako podrobno opisao smestaj :).
Bilo bi super da to neko uradi i za Bistricu, i Kosutu. Naravno i za ostale pansione, hotele i vikendice. Da ljudi dobbro znaju sta kupuju, a ne kao ona Lejla, sto je ubjedjena da je "sikanirana" sbog imena. Ko da konobari znaju kako se ona zove, ili joj mozda pise na celu..............

Big_DANE

Hehehehehe....smuckanje...dobroooo.. :P

SLAZEM SE U POTPUNOSTI!!!! TREBALO BI SVAK DA OKINE KOJU SLIKU SMESTAJA, WC, KUHINJE....ITD...I DA OPISE KAKO JE STVARNO STANJE BEZ IKAKVIH PREDRASUDA!!!!

madyar

Jedno pitanje, pa ko zna neka odgovori...vidim cijena za nocenje u novogodisnjem za dvokrevetnu sobu je 62 marke...pa ok, a jel to za sobu 62 marke ili po osobi 62 marke????