Pozdrav Gost

Pansion Atomic

• 12 Odgovora
  • 9161 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Pansion Atomic
« u: 22 Prosinac, 2009, 12:57:38 »
Dobar dan svima.

Mene zanima dali je bio ko u Pansionu Atomic u naselju Šator,kako je kod njih(hrana,sobe,usluge,...) i kako daleko je žičara od pansiona?
Jer mi idemo ove godine u Pansion Atomic od 29.12.2009 do 2.1.2010.

Hvala.

Pozdrav

Sašo,Slovenija

*

zum

• 251
Odg: Pansion Atomic
« Odgovori #1 u: 22 Prosinac, 2009, 23:27:15 »
da ti kazem da je dobar, nije, ali ako ne brojis zube - moglo bi ti biti dobro, a mislim da je cijena skroz ok i s obzirom na ternim koji si dobio, moze se reci da je ok.

« Odgovori #2 u: 22 Prosinac, 2009, 23:33:00 »
saso, mozda ne bi bilo lose da nam se javis poslije povratka i das detaljan opis svega?

« Odgovori #3 u: 23 Prosinac, 2009, 10:48:02 »
ok,hvala,vidjet čemo

javit ču vam

Ajd mi recite kako je sa Vilom Stanišić?

« Odgovori #4 u: 23 Prosinac, 2009, 11:25:09 »
skroz OK je

« Odgovori #5 u: 28 Prosinac, 2009, 11:57:20 »
"zum", ne znam da li si bio i kad si bio u atomicu...ali ja nisam bila u boljem smestaju odkako dolazim na jahorinu...mislim za tu cenu,naravno!
svedski sto za dorucak,tri jela u ponudi za veceru, grejanje ludnica,topla voda,domacini vrh...pa,covek mi nije dao da platim prosle godine kad nije bilo snega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozzzzzzzz

« Odgovori #6 u: 03 Siječanj, 2010, 22:24:11 »
SAŠO in ostali,

stvarno bi bilo dobro, da saznam kako je u Atomic-u jer su cijene NAJNIŽE na Jahorini (polupansion 21 EUR/dan, dok kod ostalih od 30 EUR/dan ili više) a najjeftiniji app. su od 60 EUR/dan (npr. Košuta)-sve te cijene važe za februar, kad je raspust u Sloveniji.

Ako ima neko koji bolji predlog-DOBRODAŠAO.

Unapred HVALA

Bojan SLO-Lj.                               (Bojan041@gmail.com) :) ;) ::)

« Odgovori #7 u: 03 Siječanj, 2010, 22:58:40 »
Dobro veče  svima.
Mi smo jučer došli iz Jahorine,bilo je super,jedino što nije bilo snijega.
Preksinoč je počeo padat popodne,i jučer kad smo išli od gore u jutro je isto padalo.
Bili smo prvi put gore kot PANSION ATOMIC.
Što se tiče PANSIONA ATOMIC je stvarno super,domačini i šefe su vrlo gostoljubni i ljubazni.
Također i hrana i smještaj je super.Ujutro švedski sto,a za večeru tri menija.Hrane je dosta.

Tako da,ako bog da zdravlje čemo navratit u februaru kot PANSIONA ATOMIC,ako če bit snijega.

Pozdrav svima

SAŠO,SLO

*

grga

• **
  • 29
« Odgovori #8 u: 08 Veljača, 2010, 22:09:49 »
Vratio se jucer iz Atomica, bilo nas je 6 odraslih i 3 djece. Sto reci nego - izvanredno. Sve pohvale vlasnicima Ognjenu i cika Branetu kao i konobaru Milenku. Hrana fenomenalna pa samim tim i pohvala kuharici kojoj ne znam ime.

Ukoliko se opet odlucim za Jahorinu, nemam sto traziti dalje.

« Odgovori #9 u: 11 Veljača, 2010, 15:22:49 »
Kuharici je ime Vesna

lp

*

grga

• **
  • 29
« Odgovori #10 u: 18 Veljača, 2010, 14:38:48 »
Kuharici je ime Vesna

lp

Samo da ti kazem da smo na tvoju "reklamu" otisli tamo mi i jos jedna cetveroclana obitelj iz Splita.
 ;)

« Odgovori #11 u: 25 Veljača, 2010, 10:40:44 »
Proveli smo 5 dana u Atomic-u i utisci su takvi da svakome mogu da preporučim ovaj pansion. Sobe više nego pristojne, klopa ekstremno dobra i kvalitativno i kvantitativno. Osoblje veoma prijatno i predusretljivo. Ambijent pravi planinski i domaćinski. Od staze i do staze se dolazi na skijama. Parking ispred same kuće.
Gostima je na raspolaganju i bežični Internet.

Pozdrav za Miru, Vesnu, Milenka i čika Branu

od Jovanovića iz Brčkog
... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

*

grga

• **
  • 29
« Odgovori #12 u: 13 Siječanj, 2016, 02:36:36 »
Ove godine opet rezerviran atomic, vidimo seeeeeeee!  ;)
 :bravo::(