• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pansion Atomic

Started by saso, 22 December, 2009, 12:57:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

saso


zum

da ti kazem da je dobar, nije, ali ako ne brojis zube - moglo bi ti biti dobro, a mislim da je cijena skroz ok i s obzirom na ternim koji si dobio, moze se reci da je ok.

vip-jahorina

saso, mozda ne bi bilo lose da nam se javis poslije povratka i das detaljan opis svega?

saso


vip-jahorina


skijasica

"zum", ne znam da li si bio i kad si bio u atomicu...ali ja nisam bila u boljem smestaju odkako dolazim na jahorinu...mislim za tu cenu,naravno!
svedski sto za dorucak,tri jela u ponudi za veceru, grejanje ludnica,topla voda,domacini vrh...pa,covek mi nije dao da platim prosle godine kad nije bilo snega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozzzzzzzz

Bojans


saso


grga

Vratio se jucer iz Atomica, bilo nas je 6 odraslih i 3 djece. Sto reci nego - izvanredno. Sve pohvale vlasnicima Ognjenu i cika Branetu kao i konobaru Milenku. Hrana fenomenalna pa samim tim i pohvala kuharici kojoj ne znam ime.

Ukoliko se opet odlucim za Jahorinu, nemam sto traziti dalje.

saso


grga

Quote from: saso on 11 February, 2010, 15:22:49
Kuharici je ime Vesna

lp

Samo da ti kazem da smo na tvoju "reklamu" otisli tamo mi i jos jedna cetveroclana obitelj iz Splita.
;)

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

grga

Ove godine opet rezerviran atomic, vidimo seeeeeeee!  ;)
:bravo::(