• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sta raditi ako ne bude skijanja?

Started by vip-jahorina, 24 December, 2009, 16:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Na Jahorini nije bilo vojnih dejstava, pa samim tim nije bilo niti minirano. To ne vazi za kasarne, koje se uvijek miniraju.
Inace ima puteva koji vode do samog vrha jahorine i dalje i naravno u predivne krajolike.

dasas

Quote from: davor77 on 25 December, 2009, 10:49:50
@Frostie
Ja mislim da se na jahorini moze loviti na pesh-a, chak sta vise poslije ovih kisa je preporucljivo. Pesh ili glista, a moze i keta. BISTRO !!!
lol

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



BOJAN-BG

jel imaju negde ucrtane pesacke staze do vrha jahorine ili da idemo po slobodnom izboru po zelenim stazama posto od snega slaba vajda

BOJAN-BG

dal je najlakse doci do restorana park princeva u sarajvu tranzitom sad sam gledo mapu,i gde je najbolja jagnjetina na jahorini

zburkos

Quote from: BOJAN-KR on 26 December, 2009, 09:30:21
dal je najlakse doci do restorana park princeva u sarajvu tranzitom sad sam gledo mapu,i gde je najbolja jagnjetina na jahorini
Najlakse je tranzitom, na semaforu na bistriku skrenes ljevo iz pravca Jahorine, stvarno dobar restoran i pruza se fenomenalan pogled na sam grad.....
Za jagnjetinu na Jahorini ti ne bi znao rec.....

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 26 December, 2009, 12:39:34
Quote from: BOJAN-KR on 26 December, 2009, 09:30:21
dal je najlakse doci do restorana park princeva u sarajvu tranzitom sad sam gledo mapu,i gde je najbolja jagnjetina na jahorini
Najlakse je tranzitom, na semaforu na bistriku skrenes ljevo iz pravca Jahorine, stvarno dobar restoran i pruza se fenomenalan pogled na sam grad.....
Za jagnjetinu na Jahorini ti ne bi znao rec.....
levo ili desno po mapi je desno ispod tranzita

zburkos


BOJAN-BG

niko nezna ili nece da mi kaze gde je dobra jagnjetina na jahorini

HeAd

nema jagnjatine...samo snijeg i kruska...imas grah i koljenica i tako te zajebancije...janjeta vidio nisam.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

heheheh...ja ne mogu da verujem da nema janjetine na JAHI!?  ETO VAM IDEJI VAMA KOJI SE BAVITE TURIZMOM!!!
OTVORITE SAMO NEKI RESTORANCIC...U KOM SE PECE JANJETINA I DA IMA DA SE CUGNE NESTO!!!!
SVI BI DOSLI SAMO DA PROBAJU!!! BOMBA!!!

zburkos

Nema na Jahi al' ako neko bude isao u pecinu Orlovaca, nek produzi ka Sokcu iznad Mokrog ima extra jagnjetina u restoranu romanijska noc ili romanijski san tako nesto...:))))
Pa kad se prodje Sokolac ima Ognjiste extra jagnjetina...... 8)

Big_DANE

Eeeee...znam za ROMANIJSKI SAN mislim da se zove....a i OGNJISTE :D :D
Kad idem za Gacko ..isao sam tuda...pa klopa ..hehehe :D

kosta

Ljudi molim Vas preporuke za neki izlet ukoliko ne bude snijega iduæih dana na Jahorini.