• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova web kamera u klubu ROYAL

Started by vip-jahorina, 29 December, 2009, 00:55:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 14:01:25
JOS DA MOZEMO SLUSATI MUZIKU IZ ROJALA I NEMORAMO NI DOLAZITI NA JAHU JOS MALO PORED OVOLIKO KAMERA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

naravno, ja cu danju skijati noci partijati a ti ces sjediti pored compa i imati super feeling  devil:(  devil:(

BOJAN-BG

VIDIM JA DA CE SE SKUPITI CLANOVI FORUMA DA IZNAJMIMO JEDAN STAN NA PALAMA U SEZONI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

od sad u royalu ovako pred kameru (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

share it with friend or two

BOJAN-BG

KOJA LI SU OVA DVOJICA MASKIRANIH U ROJALU,KO POGODI IMA PICE KOD DARKONA U KAFANI

vip-jahorina



vip-jahorina

boki, mislio sam na sliku iznad sto je davor okacio  devil:(

BOJAN-BG

ZANIMLJIVIJI SU OVI STO SU NA SLICI IZNAD MASKIRANI

vip-jahorina

oces da kazes da ste se ti ik deki dobro maskirali i da vas niko ne moze provaliti?  cr:)

BOJAN-BG

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  JEDNOG SI PROVALIO A DRUGI JE TVOJ PULEN IZGLEDA SE DOBRO MASKIRO A JA SAM BIO FOTOGRAF

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 14:26:55
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  JEDNOG SI PROVALIO A DRUGI JE TVOJ PULEN IZGLEDA SE DOBRO MASKIRO A JA SAM BIO FOTOGRAF
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: dekija bi poznao iz aviona, voli covjek plavo kao da je  police:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhahahah WOOHOO svaka cast radi tooooo :D jojjj NE sada kad odem u kafanu slovenka ce da me vidi i ne smijem praviti gluposti  ideea:( ...haha ova dvojica maskiranih ko su ovi :S  :P  ???

DarkoN

Quote from: harison on 21 February, 2010, 14:33:04
hahahhahahah WOOHOO svaka cast radi tooooo :D jojjj NE sada kad odem u kafanu slovenka ce da me vidi i ne smijem praviti gluposti  ideea:( ...haha ova dvojica maskiranih ko su ovi :S  :P  ???
koda ace jos nema kamera pa imas gdje da se "sakrijes"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: harison on 21 February, 2010, 14:33:04
hahahhahahah WOOHOO svaka cast radi tooooo :D jojjj NE sada kad odem u kafanu slovenka ce da me vidi i ne smijem praviti gluposti  ideea:( ...haha ova dvojica maskiranih ko su ovi :S  :P  ???
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: