• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova web kamera u klubu ROYAL

Started by vip-jahorina, 29 December, 2009, 00:55:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Poznata mi ova dvojica, kao da mi nisu platili racun u kafani hmmm da mi je vidjet lica potjernicu bi raspisao za njima  :bravo::( odlicna slika

BOJAN-BG

Quote from: harison on 21 February, 2010, 18:34:19
Poznata mi ova dvojica, kao da mi nisu platili racun u kafani hmmm da mi je vidjet lica potjernicu bi raspisao za njima  :bravo::( odlicna slika
NAGRADNA IGRA JE JOS UVEK OTVORENA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Kamera je prva liga...sad se tacno zna ko pije, a ko skija (nema zabusavanja)  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Otprilike u royalu to ovako izgleda:
u toku dana, pogotovo vikendom je manje vise puno. Pa onda zatisje do nekih 22 sata, da bi onda pocelo se polako skupljati. I ludilo nastaje od ponoci. Naravno bolje je ako ima vise ljudi. U losijim smjenama sve je malo mirnije, dok u punijim smjenama gori radnja. Kao recimo sinoc, kad je bilo oko 100 gostiju...

skiDeki

Kad god sam bio, do deset je poluprazno onda pocinje da se skuplja raja, muzika se pojacava pravi se stimung za dobar dernek, na kraju tako i bude :bravo::(


Jos sto je vazno, ko god da pusta muziku, zna da je pusta i prilagodi raspolozenju gostiju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

e kad smo mi bili,bilo je odlièno...birc je super,a i muzika dalmatinska ko da sam doma...prva liga!!!!!!! :bravo::( :bravo::(

greeny

Dobra ova kamera. Sad Koroman moze vidjeti koliko mu gorska sluzba vremena provodi tamo i sta piju u radno vrijeme...ako do sad nije znao!  ;D

otrov

mislim da ste zaoravili staviti google add :) ako hocete malo vise para napisite kako se tu skupljaju skijasi koju puse cigare (malboro ovo ono i nekad naidje neka legenda iz formula one pa vam mozda upadne koja reklama koja je dobro placena :)
eto malo da vam napunim kasu :)
share it with friend or two

Bumbare

Jel ima negde istorija slika sa kamere :P
Da se naðem u masi :D



HeAd

heheh..neko gruno kameru u zid...izgleda da veceras je malo opasniji party (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zum

vrati nam kameru da gledamo dernek  :'(

BOJAN-BG

MORA DA JE VIP U ROYALU PA DA NEBUDE PROZIVANJA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

JAOoooooooooo VIP-eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: