• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Koliba Termag danas svecano otovrena

Started by vip-jahorina, 29 December, 2009, 01:20:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Pored silnih dogadjanja u zadnih par dana, skoro sam zaboravio da vas obavjestim da je danas otvorena nova koliba ili ti KOLIBA 2 hotela Termag.
Naravno, svecano, klopa i sve ostalo. Nazalost nisam stigao da i to danas obavim, ali u narednih par dana cu obici i to ....

greeny

Bila juce...nikad nista ljepse nisam vidjela. Svaka im cast!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


pinkpanter

Koliba je zakon. Posljednjih godina mi trazimo smjestaj na poljicama da bi nam koliba bila sto blize iz prostog razloga sto je sve na svom mjestu usluga, cijena i sve sto ide uz to. Da je bogdom vise takvih ozbiljnih ljudi na Jahorini .....
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Big_DANE

Quote from: pinkpanter on 30 December, 2009, 11:02:02
Koliba je zakon. Posljednjih godina mi trazimo smjestaj na poljicama da bi nam koliba bila sto blize iz prostog razloga sto je sve na svom mjestu usluga, cijena i sve sto ide uz to. Da je bogdom vise takvih ozbiljnih ljudi na Jahorini .....
U pravu si 100%!!!!  Da je vise takvih ozbiljnih ljudi na Jahorini ...poput njih i VIP-a!!!!!!!!!!
VIP za potpresednika OC!!! :D

Croazy


alpi


harison

Quote
VIP za potpresednika OC!!! :D
Quote

Samo potpresjednik OC-a , e moj DANE smijesan si, nas VIP mora na VRH :S jer oba daziva imaju prva slova V-V  ludzatobom:(( svaka cast na kolibi  ;)

Big_DANE

Quote from: harison on 30 December, 2009, 15:40:11
Quote
VIP za potpresednika OC!!! :D
Quote

Samo potpresjednik OC-a , e moj DANE smijesan si, nas VIP mora na VRH :S jer oba daziva imaju prva slova V-V  ludzatobom:(( svaka cast na kolibi  ;)
.

MA MISLIO SAM NA PREDSEDNIKA OC-a BREEEEEE!!! OMANUO U KUCANJU!!!  :D :D :D