• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


snjezana


DarkoN

evo svima po dupla kajsijevaca od mene
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Ukupno poruka: 26666 jbte malo li su nam tri 6 zato imamo 4
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 16:07:23
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
i onda onaj  police:( kaze kazna za ovo je oduzimanje ski pass-a ali ako mi date po 10 km napravicu se da vas nisam vidio.
Ma samo nek mi kaze nesto, dobice od mene stapom po tintari, ne volim te police:( police:( Sto se furaju!!! >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Ma ne sekiraj se ponudi ti njega i on ce se pridruziti sa zadovoljstvom ;D  ko nije pijan na stazi( bar ono malo) on nije VIP Raja sleep:( moze meni jedna kajsijevaca ali u cokancic

skiDeki

Moze Hare, sipam! Ma meni ti je pljoska uvek u dzepu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 19:51:43
Moze Hare, sipam! Ma meni ti je pljoska uvek u dzepu!

(:smijeh: (:smijeh: Deki Ski Deki...ja sam imao jednu al su mi je mrnuli ... na jednoj zurci...  :'(  Moram novu da nabavim!! :D :D

skiDeki

Pa Dane kad ides na zurku, pljosku stavis u carapu 3:( Secam se pre jedno cetiri godine, na poljicama guzva, cekam u redu na dvosedu. Sednem malo na ogradu dok cekam a onaj lik sto prodaje pice, cokoladice mi govori: hajde momak da popijes (kupis) dobru krusku! Ja mu rekoh ne hvala i vadim plosku iz dzepa sa mojom kajsijom, naravno ponudim ga, on prihvati, pohvali rakiju i napao da ja probam njegovu! Bila dobra! Posle toga kad god prodjem pored njega on nazdravi mojom kajsijom, a ja njegovom kruskom, naravno sve gratis :) Lud neki lik bas :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 20:03:17
Pa Dane kad ides na zurku, pljosku stavis u carapu 3:( Secam se pre jedno cetiri godine, na poljicama guzva, cekam u redu na dvosedu. Sednem malo na ogradu dok cekam a onaj lik sto prodaje pice, cokoladice mi govori: hajde momak da popijes (kupis) dobru krusku! Ja mu rekoh ne hvala i vadim plosku iz dzepa sa mojom kajsijom, naravno ponudim ga, on prihvati, pohvali rakiju i napao da ja probam njegovu! Bila dobra! Posle toga kad god prodjem pored njega on nazdravi mojom kajsijom, a ja njegovom kruskom, naravno sve gratis :) Lud neki lik bas :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Jesi luUUuuD!!! :D :D :D
Ma meni je maznuli kad sam bio na GRADJEVINIJADI ( skup svih gradjevinskih fakulteta iz bivse SFRJ)!!! :D
To ti je totalna LUDNICA!!! NE ZNA SE KO PIJE KO PLACA!!!! :D
p.s. Ove godine je organizator BL!!! Trebalo bi da organizuju na JAHORINI - MAJ MESEC !!! Nadam se da ce dobiti VRLO POVOLJNU CENU!!!  ludzatobom:((

skiDeki

Au, mogu zamisliti kakve su to lude zurke....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

KO BI OVO MOGAO BITI !?!?!?!



ZA SVE KOJI ZELE POGLEDATI CEO VIDEO!!! :D

YouTube :  http://www.youtube.com/watch?v=IccF2OyuJeg

snjezana

da..tko bi to mogao biti??? :o

harison

bogami snjezo nesto mi ovo lici na tvoj WC.... kad je Dane zaglavio solju tokom zurke hahah 3:( od sad kljuc u bravu i WC kroz prozor   :bravo::(

snjezana

Quote from: harison on 18 January, 2010, 20:40:52
bogami snjezo nesto mi ovo lici na tvoj WC.... kad je Dane zaglavio solju tokom zurke hahah 3:( od sad kljuc u bravu i WC kroz prozor   :bravo::(

;D ;D ;D