• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

harison

Dobro jutro i od mene, malo sam zakasnio al nema veze  :-\ moze jelenko sa ovom sto ga grije  :bravo::(

DarkoN

ja cu nju, a jelenko ako ima a ako nema moze i rakija.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

hahahahahah ova je dobra bila hahaha....ova pravi prokuvano jelen pivo izmedju 2 grijaca  (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 19 January, 2010, 12:28:23
hahahahahah ova je dobra bila hahaha....ova pravi prokuvano jelen pivo izmedju 2 grijaca  (:smijeh: (:smijeh:
kazu nema boljeg lijeka za prehladu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

hare izgleda da danas samo ja i ti cugamo. hocemo li jos po jednog jelenka ili da predjemo na rakiju?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

ja bi rakiju al onu iz Royala, kajsijevacu odlicna  ...jos uz ovaj radio ihaaa
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

MarijaBB

Da ne bude: sta ce zena sama u kafani.
Usla i izasla.


U je... ti snijeg da ti je... snijeg................

sad mi je lakse kad sam se malo izduvala...

DarkoN

MarijaBB nisi sama ima nas jos tu. sta ce da popijes? nas specijalitet je kajsijevaca, ali ima i ostalih pica.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja cu kajsiju :) Stigo sam jedva, ubi me posao! cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo deki dupla kajsija(od jedne nemas nista), evo jedna dupla i za MarijuBB a i ja cu naravno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

23.01. ja donosim dunjevacu...To cu da cugam tih sedam dana..!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Valja se duplo na ovoj hladnoci, valjda mariji nece biti puno na ovoj hladnoci, ipak je ona dama :-*

@dadi moj deo kod Vip-a ostavljas, jel tako? Evo i za tebe jedna dupla kajsijica
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Jel nekom glava otpala od jedne duple?

Niijeeeeee, zivjeli.


I dace Bog snijega, da ne ostrim kantove za led.
Prosle godine nije omanula sredina februara, pa valjda nece ni sada pocetak.

Dadi

Moze i kajsija sad, hvala!!! A kako cu za dunjevacu, skideki, jel si ti bese rekao da na ulazu ce sve to da nam oduzmu..??? ;D (:smijeh:

skiDeki

Pa to ti je lozinka! Kad te upute na pregled ti das tu flasicu, i kazes skiDeki, a oni kazu ovaj je cist i propuste te (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...