• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


Dadi

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 14:26:35
Pa to ti je lozinka! Kad te upute na pregled ti das tu flasicu, i kazes skiDeki, a oni kazu ovaj je cist i propuste te (:smijeh:
E to mi je trebalo, sad sam siguran..!!! Steta je sto u tom terminu neces biti na jahi!!!

harison

uuuu moras i nas pocastiti sa tom rakijom, nebi ti bilo fer ostavit nas da ne probamo  :'( moze i meni jedan dupla kajsijevaca  sleep:(

Dadi

Naravno, nego ne znam, rekao sam vam da rakiju uzimam sa Oplenca, a jos mi nije stigla, ako ne stigne do 23.01. ubicu se! ludzatobom:((

harison

heheehhe ma nemoj imamo mi kajsijevacu kao zamjenu.... a ako nas pocastis tom rakijom kad dodjes sljedeca ce se kafan zvati "Jahorinska Dunjevaca"  (:smijeh:  ZIVJELI

Dadi

Hehehehe...naravno....tu je cuvena jahorinska kajsijevaca!!! Ziveliii!!!

DarkoN

jooooj evo mene napolju je neki lud sjeverac ubija. dajte mi jednu duplu da se malo ugrijem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

evo pola flase za tvoj sto , sad cemo se mi sto smo u gipsu pridruzit pa lagano zagrijavanje do veceras a poslije vatra od Daneta  :bravo::(

DarkoN

hvala hare , sad imam sa kim  da cugam. ovi ostali ne racunajuci dekija  i mariju sve nesto hoce nece. zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

zivela kafana dosta je bilo posla za danas dajte tu kajsiju da i ja probam mnogo mi je nesto hvalite

DarkoN

evo bojane, samo da znas jedna je malo, ide dupla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: Dadi on 19 January, 2010, 14:45:15
Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 14:26:35
Pa to ti je lozinka! Kad te upute na pregled ti das tu flasicu, i kazes skiDeki, a oni kazu ovaj je cist i propuste te (:smijeh:
E to mi je trebalo, sad sam siguran..!!! Steta je sto u tom terminu neces biti na jahi!!!
Jbg, VIP i Hare su ti non stop gore, a ja cu malo kasnije.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 17:15:11
evo bojane, samo da znas jedna je malo, ide dupla.
daj duplu tako je bilo i sa vipom za novu godinu u rojalu po jednu pa dupla pa dupla i ...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

A U DEKI SAD SI NAS UPROPASTIO NIJE BILO BAS OVAKO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: