• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

Ni vise ni manje nego zelja sljoksimovic...............

harison

evo nesto na nasem jeziku, skinuo neki folder sa mix muzikom pa nek ide redom, a takodje vase muzicke zelje nisu na odmet  :bravo::( samo na PP javite

DarkoN

ovo je vec malo bolje. neka te dobro posluze marija, i da napada puno snijega da ih iskoristis kada dodjes
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 22:14:21
ovo je vec malo bolje. neka te dobro posluze marija, i da napada puno snijega da ih iskoristis kada dodjes

Fala. Kupila sam neke turbo pa ako pozivim na njima bice dobro. Jos daske da promjenim i bicu turbo u kompletu.

A snijega, bice.

Fala za Natali Dizdar, po mom ukusu. Slalomska sa Ogorjelice............. (:smijeh:

harison

Marija moze ovako nesto :D ali ne znam sta slijedi.. jer je ovo folder pun necega pa se nemoj iznenaditi sta naleti ima svega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: samo sipaj i nek ti dobro i dugo posluze  s:nij) s:nij) s:nij) jahorinski-radio http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

Big_DANE


DarkoN

cobaneeee vratiii seeeeee...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Evo i od mene, da zalijemo nove pancerice. Uz hitove.

DarkoN

hvala marija , zivjela i skijala ti nama 100 godina. hehehehehe
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 22:20:26
cobaneeee vratiii seeeeee...

Tu cam ja ovcice moja...evo malo da se napojiss :P :P
VIDIS TI KOLKO MARIJA MOZE PONET PIVAAAAAAAAAAA :D :D :D :D


MarijaBB

A sto neki chat ne napravite ovde, bilo bi bravo aktivno i interesantno.

harison

joj jarane ova ima 100% vecu misku od mene  :o   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: idemo uzivoooooo

Chat nije toliko zanimljiv koliko i forum :D jer na forum mozes pogledati ko je pisao prosle i pretprosle godine i smijat se svojim komentarima kada budemo imali po 60god.  (:smijeh:

Big_DANE

A EVO I SVAKOM PO JEDAN ShOT DA DRMNE!!!!


DarkoN

to daneeeeee, ako ovako nastavimo ko ziv ko na ispumpavanju do 12  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Uz bokalic rakije ide i malo meze. Dok glavno jelo ne bude.