• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: Ja stvarno sviram gitaru :)

I dobro jutro, naravno :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

jutro.. Hare slika je vrhunska.. a frizure su mrak  :)

Big_DANE


harison

heheh moze jedna kajsijevaca, cini mi se mogu je popit koliko ti bog hoce uz ovaj radio sve se moze kad se hoce :D napravit cemo mi neki bend pa na Jahorinu zabavljat raju Poljice ima da grme  :bravo::(

DarkoN

dajte pod hitno taj jedan melem(kajsijevacu) da malo dodjem sebi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Moze jedna FLASA kajsije!!! :D :D :D

DarkoN

sto vise to bolje, ali morate i vi da uzmete necu sam da pijem  :) . vidim ja da ce vesela masina morati ubrzo opet da radi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

nego sta evo stize nam nova gajba moramo to sto prije ubacit u veselicu.....al bi se mogla koja i pojes kad je ovako dobra  ludzatobom:((

HeAd

a veceras zabava...a sutra onda opet na posao... 3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

sutra planina :D hahahahha a veceras rakija i kajsija  :-*

harison

Daj jos jednu pa odo horizontala... (:smijeh: valja sutra tarlahat na vrhu da dozovem ove oblacice sa snijegom izgleda da ce mi pomoc neko u jodlanju ipak u duetu ce bit lakse  ;D

harison

Evo mene ja usto nigdje nikoga sinoc da navrati sta vam je ljudi, slaba vam kajsijevaca hahah moze meni jos jedna i odo put pod noge ceka me Jahorina  :bravo::(

Big_DANE

Ma Hare moj slavi se...ja sam se propisno prebio sinoc!! :D :D SPRICER JE ZAKON! :P ALI DOBRAJ I KAJSIJEVACHA!!!!! :D :D

Big_DANE

ZIVELI LJUDI!!!!



NEKE LJUDE NIKAD NECEMO RAZUMETI!!!! SVI VOLE TO, A NEKI HOCE DA SE LECE OD TOGA!!! MISLIM NIDJE VEZE!!

DarkoN

hahahah ma samo nek se zdravo. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...