• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

janjetina je samo povod  devil:(

a cuga i druzenje pravi razlog  cr:)

vip-jahorina

auu, zaboravih breru sa svojih 7 zena i 8 prijatelja. trebace nam jos 4 janjeta  puf:)
Naravno tu ce biti i Snjeza sa svojom rajom

znaci + nekih 20 ljudi jos. YEAH !!! gorit ce jahorina. Ko ce bit barkeeper?

DarkoN

opet ja moram da sipam, evo svima po dupla kajsija. vipe moramo paliti veselu masinu kako je krenulo ovde bi se i jadransko more popilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 23:06:32
Ja ne jedem janjetinu  :X
ko jos dolazi zbog janjetine svratis u prvu kafanu i najedes se i ostace ti para mnogo vise nego sto ce mo dati samo za put do gore,ljudi druzenje,druzenje i samo druzenje

DarkoN

e bojane red je da i ti naspes jednu turu, ja popijem jos jednu suplu i odoh da spavam sutra je novi radni dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 23:25:56
e bojane red je da i ti naspes jednu turu, ja popijem jos jednu suplu i odoh da spavam sutra je novi radni dan.
moze jos jedna ziveli,ko li ce nam sipati ili nas drzati na druzenju forumasa ti sigurno dolazis

vip-jahorina

darko je tu kod nas negdje .... mislim da dolazi

DarkoN

necu garantovari 100%, ako nebude nesto ne predvidjeno dolazim obavezno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

kolko sam ga ja skapiro iz sarajeva je

BOJAN-BG

nema ni dekija ni daneta u kafani kad je vazno zasedanje  :-X

vip-jahorina

oni ce ko svi sretni za sat doci "kako nas nema, tu smo, sta pijete"  cr:) i onda se srozati u krevet, jer su teska cuga  devil:(

BOJAN-BG

urade se dobro pa dodju nas raju da zezaju

harison

zbog nestanka poznate jahorinske rakije KAJSIJEVACE otvorila se nova Kafanica, u kojoj se svasta posluzuje pa tako da mozete traziti sta pozelite  sleep:(

danas KAFANA, sutra KAFANA