• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana

a to je gadno... ali ti si bio deset dana,  a cu samo tjedan.. :(

Ako hoæes..mo¾emo popiti neku rakijicu....malo da ubla¾i tugu ;D ;D!
Mislim da cu od sutra definitivno na antibiotike jer me grlo vec tjedan dana boli...tako da nista od alkohola dok ne doðem na jahorinu :)

vip-jahorina

djes bona sa poderanim grlom vamo  :o

snjezana

pa zato od sutra pijem antibiotik..za tjedan dana sam kako nova..taman do 23.  :)

brera


niko


DarkoN

sipa li ovde iko da se sta popije ili svi vodite racuna o snjezani(odnosno njenom krevetu ;D).  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sta pije kafana ja castim, danas sam srecan zbog magle i sto nemogu da skijam, ali kajsijevaca je dobra utjeha.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

do god vidite mene na forumu nema pravog skijanja...sve ovo gore je kustendorf  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

jbg ko javi ovima iz lukavice, sad mi javise da i oni salju 2 autobusa  (:smijeh:
bio sam jutros ali je magla bila stvarno strasna, a imam posla pa sam skontao da mi je bolje da zavrsim posao nego da iskoristim jako los dan za skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

sad cu zbog dugog jezika morati dozivorno da perem case  :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...