• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini.
Trenutno ima snijega na Jahorini izmedju 30-70 cm
Kosi transport je u pogonu osim novih sestojeda koji nemaju jos upotrebne dozvole.

Trenutno je na jahorini oko -4. Jucer je bilo prilicno dobro skijnaje, naravno na odredjenim djelovima. Ja bi staze ocjenio od 1-10 ovako (donji-gornji dio):
Poljica 2-7
Ogorijelica: 4-7
Rajska: 6-7

mijat


BOJAN-BG

E KAD BI SAD MOGO JEDAN DAN DA SKIJAM PO OVIM STAZAMA BIO BI PRESRETAN OVO JE VRHUNSKI KAKO JE BILO ZA NOVU GODINU

harison

Na jahorini je trenutno umjereno oblacno bez padavina i nema neke velike magle sto znaci danas ce biti odlicno skijanje .... kao sto je VIP rekao svi liftovi rade osim ovih sestosjeda..

vip-jahorina

hehe, bojan je testirao sve moguce rakije, i zato ce ubuduce davati samo ocjene za rakije. ocjene staza cemo drugima prepustiti  devil:(

luka su

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 10:12:04
hehe, bojan je testirao sve moguce rakije, i zato ce ubuduce davati samo ocjene za rakije. ocjene staza cemo drugima prepustiti  devil:(
nadovezacu se na prethodnu poruku,i ja imam samo jos jednom da spavam pa stizem. cuvajte nam staze!!!


zedhus

Nek je sa srecom i ovaj 6.dio!

(Hocu i ja da nakarikam na 4 zvijezde!) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

DarkoN

ja ni danas nemogu da dodjem gore a dan je extra, zato subota i nedelja ....  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 15 January, 2010, 11:12:30
u BL propaduje snijeg  ludzatobom:((
head  puf:) puf:) puf:) da dodje na jahorinu.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ozimican


zedhus

Evo sta nudim...fali mi jos okusa... :bravo::(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

MarijaBB

I adidas slanine, za podmazati skije......

MarijaBB

Quote from: HeAd on 15 January, 2010, 11:12:30
u BL propaduje snijeg  ludzatobom:((

Ima ih da se ogu prebrojati.
em su mile em su nam drage