• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

leDjo_No1

heheh Dane,dobra ideja  :)
A taj popust izgleda nekad vazi nekad i ne,npr.za juce i prekjuce ja i drug smo platili 156 KM(puna cijena).... >:( >:( >:(

DarkoN

Quote from: leDjo_No1 on 15 January, 2010, 20:51:51
heheh Dane,dobra ideja  :)
A taj popust izgleda nekad vazi nekad i ne,npr.za juce i prekjuce ja i drug smo platili 156 KM(puna cijena).... >:( >:( >:(
izgleda da vise ne vazi nego sto vazi. ovi iz oc-a imaju srece sto je skijanje kao droga pa se nemoze bez njega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

goran18

A sta mislite kakav ce sutra biti dan za skijanje?  :(  s:nij)

skiDeki

Pozdrav svima!! Nije me bilo danas, a vi ispisali nekoliko strana :) Slike su odlicne, a cini mi se da ni staze nisu lose! Svima koji sutra dolaze zelim sretan put i dosta snega i skijanja/bordanja. s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


vip-jahorina

hehe, ne sekiraj se, skontat cemo nesto ...
javi se kad dodjes da ti ne objasnjavam danima (jedino ako neko od forumasa nema boljeg posla  austin:( )


BOJAN-BG

o vipe al si ljubazan za zensku populaciju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola


zarulja

ima li ko info jeli sutra konacno pustaju sestosjed...?

hvala

BOJAN-BG


vip-jahorina

hehe, ljubazan prema svima, ali  8)

zarulja

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 23:02:52
hehe, ljubazan prema svima, ali  8)

pa bili bio ljubazan pa nam odgonetnuo sta se desava sa sestosjedom? jedni kazu dozvola drugi nema snjega... sta je istina... posto se na osnovu istog digla cijena karte...