• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

harison

@goran 18
Dan ce biti ooooodlican ujutru bez agle, a poslije ne znam...

@zarulja
Za sestosjed Poljice: se rade jos uvijek i po nekad se provrte 2-3 korpe kao test, to se takodje radilo i sa Ogorjelicom..
Ogorjelica I se nece pustiti i zbog nedostatka snijega, a i zbog nekog dokumenta bit ce to ubrzo tokom ove sedmice valjda  :bravo::(



vip-jahorina

kako su mi rekli, do daljnjeg je 10% popusta na sve karte dok ne krenu sestosjedi

pinkpanter

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 23:28:22
kako su mi rekli, do daljnjeg je 10% popusta na sve karte dok ne krenu sestosjedi

Sad je ski pass 39 KM cjelodnevni, a koliko ce to onda biti kad puste 6-tosjed ?
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


vip-jahorina


harison

i kada budu sestosjedi u pogonu karta ce biti 39KM ni marku vise  :bravo::( ali jos je tu za VAS JAHORINSKI-Radio
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

zver

Pozivam VIP-a i sve ljude dobre volje DANAS na otvorenje ski sezone na sljemenu!   8)

harison

Neka je sa srecom, hvala na pozivu  :bravo::( ...........evo par slika od veceras kada su bili ratraci na stazi, naravno i neizbjezna rakija u royalu KAJSIJEVACA





Dragi gosti evo sta vas sutra ocekuje :D


dodjela diploma, samo uvod bit ce slika poslije:


Na kraju ono sto ste najvise ocekivali KAJSIJEVACA:

Big_DANE

OOooOooo... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Konacno da pohvalim ove ljude iz OC-a! :P
Zelim svima vama koji cete skijat sutra puno kvalitetnog skijanja i uzivanja na Jahi! :D :D   Laku noc!

harison

Hvala Dane..a ti nastavi heklati pa ubi dosadu  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:   Laku noc

skiDeki

Dobro jutro :) Hladno nesto jutros brrrrrrr ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Simiki

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 23:28:22
kako su mi rekli, do daljnjeg je 10% popusta na sve karte dok ne krenu sestosjedi

Ovo su dobro rekli (:smijeh: (:smijeh:

Kako popust 10% kada je ski pass poskupio 1 KM a ukinuli su jedan dvosjed na Ogorjelici koji je zamijenio 6sjed koji ne radi (:smijeh: (:smijeh:/
Da sumiramo 1 KM skuplji ski pass a jedan dvosjed manje u odnosu na proslu sezonu :bravo::( :bravo::(

Ma, ko tu koga j... police:(

brera

Quote from: harison on 16 January, 2010, 00:07:08
i kada budu sestosjedi u pogonu karta ce biti 39KM ni marku vise  :bravo::( ali jos je tu za VAS JAHORINSKI-Radio
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php
Jeli JAHORINSKI Radio uraèunat u cjenu ski pas-a? ideea:( Onda neka je 39km. :bravo::(